Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pohvala

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

Seki1

Seki1

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks
Da se prijavim kao novi clan, pozdravio bih urednike i osnivace stranice,, Stranica je fenomanalna, kad mi je prijatelj preporucio Vasu stranicu nisam vjerovao da je ovako dobra,
mislio sam da je jos jedna u nizu ovih i ovakvih stranica koji pokusavaju neso napraviti, medjutim Vi ste savrseno sve stavili na svoje mjesto. Jos jednom puno srece u radu i sto vise materijala.
                    Puno pozdrava !                             

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,633 posts
  • 123091 thanks
  • Locationscrls
Seki,hvala puno na komplimentima,trudimo se.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

BaXuZ011

BaXuZ011

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,625 posts
  • 49 thanks
  • LocationBeograd
...i od mene Hvala :)

davorpfc

davorpfc

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • 5 thanks
  • LocationNegdje u Bosni
Sve pohvale oko rada foruma ... odlican izgled ali hajde da dignemo posjecenost na nivo bar piksle ako ne i rapidserbia!!! ;) sto se tice linkova ovih novih serija evo trudim se da postavim sve sto imam a ako Vam treba moderator, urednik ili bilo sta da se radi na forumu tu sam ... veliko iskustvo je iza mene vjerujte!!!

ps. dosta ima "mrtvih" ikonica (ikonice tema i foruma, cinovi ...)!!! zar se to ne moze srediti?!

veliki pozdrav administraciji i urednickom timu "Balkan Download-a"!!!
Nase snage jacaju, svakim novim danom, sve do smrti zajedno, s nasim Partizanom!

Partizan je iznad svih, pa i njih!  SMRT TIRANINU!

StaljinBG

StaljinBG

The Warez GOD

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10,676 posts
  • 205 thanks
  • LocationZemun
Hvala na pohvalama  :)

Sto se ikonica tice, forum je u fazi sredjivanja, tako da ce u narednih par dana (bar se nadam) sve doci na svoje mesto, a u tim su uvek dobrodosli ljudi koji su spremni da se na pravi nacin posvete forumu...  ;)

When it's good, then it's good, it's so good, 'till it goes bad
Till you're trying to find the you that you once had

Posted Image

Posted Image

Guta89

Guta89

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,682 posts
  • 30 thanks
  • LocationSarajevo