Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pitanje za administratore

• This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

Broker

Broker

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 0 thanks
  • LocationCentralna Srbija
Kako radi SMF 2 RC3, jel ima problema sa paketima?
I imate li info kada je planirano da izađe SMF 2 Stable Release?

Sada je aktuelna verzija, ako se ne varam SMF 2RC4 ili 5, nisam siguran.
Jel' ima razloga što ste ostali na RC3 ili čekate finale SMF 2.

Valja ne pitam mnogo. smile3
Registrovani Linux korisnik #487729

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,640 posts
  • 125144 thanks
  • Locationscrls
Zato što je full izbor skripti i modova za rc3.Kad se kompletira ponuda za novije verzije,možda i razmislimo o update-u.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Broker

Broker

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 0 thanks
Dobro to full ponuda paketa koje vi koristite.
Pitanje, jel ste imali probleme sa modom za zastave.

Razlog zašto sve ovo pitam jel sam i ja na SMF-u samo još na verziji 1.1.12. wacko2
Sada planiramo, ovih dana da uradimo update na 1.1.13.

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,640 posts
  • 125144 thanks
  • Locationscrls
Nije bilo problema,sa modovima ako imamo neki problem to uglavnom bude zbog custom teme sajta,ne zbog engine-a.Rc3 je dugo bio aktuelan,tako da ima masa modova prilagodjenih njemu.Nekad,rekoh zbog teme malo muke,ali reši se.Dobar je Founder.
Mada moraš priznati da je tema jedinstvena i vredna muke.Još niko nije rekao da je loša.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Broker

Broker

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 0 thanks
Jeste, ja sam na prvu mislio da je phpBB u pitanju pošto on ima daleko više tema od SMF-a, tek posle sam primetio da je SMF u pitanju.
Svaka čast. :pivo:

gorgona

gorgona

Newbie

• Members
  • Pip
  • 29 posts
  • 7 thanks
meni kod SMF smeta jedino sto se chat ne osvezava dobro

Guest_Founder_*

Guest_Founder_*
  • Guests
  • thanks
U pravu si to za chat, al imas gore kada kliknes na onaj chat onda dobijes napredniji i onaj sasvim odlicno radi koliko sam primetio.

Coder

Coder

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 442 posts
  • 6 thanks

meni kod SMF smeta jedino sto se chat ne osvezava dobro

Postoje nekoliko vrste chata, za SMF.
Ovo je AJAX-ov chat, on je malo problematičniji. Mnogo je funkcionalniji flash chat, ali je i sporiji, i zahtevniji (za sporije računare).

Btw, trenutna stabilna verzija je 1.1.13, a najnovija je RC5.
Stabilnu verziju 2, očekujem za nekih dva, do tri meseca.

Broker

Broker

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 0 thanks

Hvala Coder za ovaj info. :drinkingcheers:
Očigledno da nisam redovan na SMF-u.

Ja sam čet odavno deinstalirao, nemam potrebe za njim.
Dobro to zavisi od mnogo čega a najviše od potrebe korisnika.

Jedno pitanje. Kako izlazite na kraj sa MySQL bazom.
Najviše me zanima za limit, jel ga imate (dobro i to zavisi od host provajdera) i ako nego ima limit, recimo kao ja kod jednog hosting provajdera, šta je tu najbolje rešenje. Verovatno presek MySQL-a??
Ako imate predlog za nekim host provajderom ko nema ograničenjau pogledu limitiranja "težine" MySQL baze, da ne bi bila reklama, neka mi pošalje na PP ili na mail, [email protected]
Naravno u obzir dolaze samo provereni host provajderi, koji mogu da podnesu preko 250 - 300 GB protoka na mesečnom nivou. Ono što kod manje više svih piše "unlimited" to je samo na papiru.
Ne postoji ništa neograničeno, osim svemira, ljudske gluposti i još po nečega. yes3

Usput, čisto radoznalosti radi, na kom sisitemu je balkandownload.org, ako nije tajna. :)

Guest_Founder_*

Guest_Founder_*
  • Guests
  • thanks
Ne razumem te nista oko ovih pitanja, a sto se tice ovih hostera ne znam koji je najbolji.

Coder

Coder

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 442 posts
  • 6 thanks

Hvala Coder za ovaj info. :drinkingcheers:
Očigledno da nisam redovan na SMF-u.

Ja sam čet odavno deinstalirao, nemam potrebe za njim.
Dobro to zavisi od mnogo čega a najviše od potrebe korisnika.

Jedno pitanje. Kako izlazite na kraj sa MySQL bazom.
Najviše me zanima za limit, jel ga imate (dobro i to zavisi od host provajdera) i ako nego ima limit, recimo kao ja kod jednog hosting provajdera, šta je tu najbolje rešenje. Verovatno presek MySQL-a??
Ako imate predlog za nekim host provajderom ko nema ograničenjau pogledu limitiranja "težine" MySQL baze, da ne bi bila reklama, neka mi pošalje na PP ili na mail,

Please Login or Register to see this Hidden Content

Naravno u obzir dolaze samo provereni host provajderi, koji mogu da podnesu preko 250 - 300 GB protoka na mesečnom nivou. Ono što kod manje više svih piše "unlimited" to je samo na papiru.
Ne postoji ništa neograničeno, osim svemira, ljudske gluposti i još po nečega. yes3

Usput, čisto radoznalosti radi, na kom sisitemu je balkandownload.org, ako nije tajna. :)

Izvini na zakasnelim odgovorimo, ali nisam često ovde.
Što se baze tiče, najlakše je da porazgovaraš sa hostom o tome, uglavnom su voljni da povećaju limit baze.
Što se limita na ovom forumu tiče, nisam siguran, ne sećam se.
A, ako me dobro sećanje služi hostovan je na ContraTeam.

Btw, ovo je warez forum, sve je piraterija, to što ćeš da izreklamiraš jedan sajt nije tako strašno. :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ne odgovorih ti na pitanje o najboljem hostu.
Zavisi za šta ti je potreban.
Uglavnom se vode poprilično duge diskusije na tu temu, ali ti iskreno savetujem da ne koristiš one koji postoje kraće od dve godine.
Naravno, ako ne moraš, ne koristi srpske servere.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users