Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

opera, provera linkova

• This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

nuspahic

nuspahic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 154 posts
  • 2 thanks
  • LocationBeograd
Provera linkova

Instalirate operu 10.10 ili 10.50, pa dodate skriptu za kontrolu linkova. Onda uradite preko toga instalaciju nove opere, recimo 11.00 ili 11.10 i imate čeker linkova u operi.
Kada sam to uradio primetio sam da to vise nije ona brza opera, nego troma i spora.
Sada radim drugačije, imam instalitanu i operu 11.10 i faer foks 5, faer foksom kontrolišem linkove a koristim operu koja je brža od starih faer foks-ova. Ova nova verzija faer foksa 5, mi se čini i brža od opere 11.10, a vi proverite. Ako bude interesovanja postaviću tutorijal za nadogradnju opere, da može da kontroliše ispravnost linkova.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users