Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Problem sa temom ili sa Thank-O-Matic-om

• This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

Joshida Kagero

Joshida Kagero

Silver Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPipPip
  • 3,915 posts
  • 568 thanks
  • Location/root
Nisam siguran ko je krivac za problem i da li se i kod drugih kolega na forumu ispoljava kao kod mene, ali ako odem u svoj profil i ako hocu da pogledam "Thank you posts" prikazuje se samo prva zahvalnica sa greskom na kraju teksta:

Fatal error: Call to undefined function template_thank_you_post() in /home/balkando/public_html/Themes/default/ThankYouPost.template.php on line 1227

Ne kazem da je to bitna stvar ali je ipak greska i mozda bi trebalo da se kontaktiraju autori teme, smf-a ili Thank-o-Matic-a da to isprave, ako vec nisu.
Ko nema u vugla, ima u Gugla
Posted Image

Proklete pijavice i bezkicmenjaci!

StaljinBG

StaljinBG

The Warez GOD

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10,676 posts
  • 212 thanks
  • LocationZemun
Svima se to pojavljuje... mislim da je jedini Faunder kompetentan da se time pozabavi...

Mada, koliko znam on je bas u guzvi, pa nisam siguran da ce u skorije vreme moci da se pozabavi time...  dntknw

When it's good, then it's good, it's so good, 'till it goes bad
Till you're trying to find the you that you once had

Posted Image

Posted Image

zlakrvopijica

zlakrvopijica

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 427 posts
  • 2 thanks
  • Locationforgotten Land
ja isto imam taj error al imam i s vremena na vreme takodje error kada hocu da postavim nesto.
i primetila sam da ne moze forum ili kako vec da se izrazim da podrzi postavku posta koji ima mnogo slika pa sad moram to uvek da gledam da delim na vise delova
i jedna molba da ako moze da se poveca broj karaktera za jedan post jer ne mogu izbacivati info iz posta da bih mogla da stavim linkove u temu a nekako mi ruzno to izgleda kada delim to kao sto sam vec radila :)
Posted Image

Guest_Founder_*

Guest_Founder_*
  • Guests
  • thanks
Sto se tice te greske za zahvale... to sam vec jednom probao resiti ali nisam uspeo, probacu jos jednom kad nadjem vremena... ali stvarno ne znam u cemu je problem ...

zlakrvopijica

Sto se tice karaktera ja mislim da ima dovoljno, barem ja nemam problema sa time, jel znas ti mozda koliko je kod tebe karaktera?

sto se tice tog ''mnogo slika" to je zato sto ima taj mod da automatski smanjuje slike, pa dok on to ne odradi, a ima i neke sajtove koje teze ocitavaju slike kao imageshack (nekad zna i zbog njega npr da se malo vise saceka) itd...

sto se tice tog error-a kod mene je sve ok, znaci stvarno ne znam do cega je, kod mene radi, znaci nekad samo izbaci to ali bas bas ono retko...  :)

zlakrvopijica

zlakrvopijica

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 427 posts
  • 2 thanks
  • Locationforgotten Land
iskreno ne znam koliko mi teme imaju karaktera al posto aplodujem na vise hostera vecito imam problem sa time :) al ako ne smeta da ja moju temu delim na vise delova ondak ok meni super :)
izvinjavam se sto kasnim malo sa odgovorm al imala sam goste :)

Posted Image

Guest_Founder_*

Guest_Founder_*
  • Guests
  • thanks
Pa mozes da delis, ali ne razumem kako nemoze da stane nekoliko slika i malo teksta, ipak opis nije kao lektira  :)

moralo bi da stane... kad ti se desi taj problem reci mi tacno sta si htela da postavis pa cu videti sta i kako.

zlakrvopijica

zlakrvopijica

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 427 posts
  • 2 thanks
  • Locationforgotten Land
mislim da sam se zakocila kod pepa praseta najpre jer ima oko 200 ep i to na mu, fs, fsc i wu linkovima

Please Login or Register to see this Hidden Content

doduse fsc i wu linkovi od pepe su zamrli ali reaplodovacu to cim zavrsim reupload operativnih sistema i serije true blood :)

slicno ce biti i sa sundjer bobom jer ima 6 sezona a ja pametnica to sve aplodovala na 6 hostera :)
i naruto i sailor moon kada zavrsim ce biti ista prica :)
Posted Image

Tasic97

Tasic97

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 273 posts
  • 3 thanks
  • LocationParacin
Meni je maximum 20000 karaktera.  :)
[url=http://www.youtube.com/watch?v=Fonj5cYNTho&feature=related#][/url]

zlakrvopijica

zlakrvopijica

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 427 posts
  • 2 thanks
  • Locationforgotten Land
ma i meni je max 20 000 karaktera al to mi je malo :) al dobro zato delim post na dva do tri nekad i cetiri dela :)
bilo bi lepo kada bi ste povecali malo taj broj karaktera :)
Posted Image

Coder

Coder

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 442 posts
  • 6 thanks
Greška u modu je jer se sudaraju dozvole korisnika i dozvole moda.
Potrebno je dodati jednu if petlju. ;)

Što se tiče broja karaktera po poruci, 20.000 karaktera je oko 2.900 reči, što je po mom mišljenju dovoljno za jedan post. :o

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users