Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

predlog u vezi redosleda

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

tviti

tviti

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks
  • Locationkod frizera
Ja sam od skoro na forumu i lepo izgleda, ali odmah imam jedan predlog. Kod dela za muziku bih predlozila da se podeli na narodnu, zabavnu ako ne i vise, jer mi nekako cudno deluje onako izmesano, a moglo bi i po azbucnom redu da idu izvodjaci.
Posted Image

Coder

Coder

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 442 posts
  • 6 thanks
Ukoliko bismo sada napravili dodatne podforume bilo bi dosta posla oko premeštanja.
Predlažem da dodamo jednu top temu, u kojoj bi teme bile poređane po abecednom redu, sa hiperlinkovima. Izgledalo bi odprilike:
Azra
Bajaga
Ceca
Itd. Kada kliknete na ime izvođača/albuma tj. naslova teme automatski odete na željenu temu.
Može tako? 

Guest_sabeesa_*

Guest_sabeesa_*
  • Guests
  • thanks

Ukoliko bismo sada napravili dodatne podforume bilo bi dosta posla oko premeštanja.
Predlažem da dodamo jednu top temu, u kojoj bi teme bile poređane po abecednom redu, sa hiperlinkovima. Izgledalo bi odprilike:
Azra
Bajaga
Ceca
Itd. Kada kliknete na ime izvođača/albuma tj. naslova teme automatski odete na željenu temu.
Može tako?

To bi bilo bolje po meni.

Cobras

Cobras

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 427 posts
  • 17 thanks
  • Locationindjija
i ja se slazem
Posted Image

tviti

tviti

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks
  • Locationkod frizera
Moze, bilo bi preglednije.
Posted Image

Coder

Coder

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 442 posts
  • 6 thanks
Ok.
Tviti hvala na predlogu, sutra sredi realizacija ;)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users