Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Kako pronaci i ubaciti prevod u film

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,654 posts
  • 127181 thanks
  • Locationscrls

Sublight 3.0.0 - Final (Srpski)

Evo jedan mali i vrlo koristan program.Pomocu njega cete vrlo lako pronaci prevod za film.Kada u postu vidite koja verzija filma je u pitanju (BRRip,DVDRip,R5,TS,CAM...),ostatak posla je veoma lak !

Posted Image

Sublight je namenjen brzom online pronalazenju subtitle-a, odnosno prevoda za bilo koji igrani, dokumentarni ili serijski film.

Program ce sada posetiti najvece "subtitle" portale i ponuditi listu rezultata. Svaki od njih prati tacan naziv filma, godina, tip medija, odnosno na koliko se CD-ova nalazi, jezik, format i velicina.

Da bi pokrenuli preuzimanje dovoljan je desni klik i "Preuzmi titl". Treba napomenuti da su subtitlovi obicni tekstualne datoteke cije se velicine krecu u rasponu od 10-tak do najvise 100 kilobajta.

Korisna je i opcija "Svojstva" kada se u posebnom prozoru ispisuju informacije o filmu i prevodu, ukljucujuci cak i njegov predpregled.

Neki prevodi hostuju se na servisima koji traze aktivaciju besplatnog naloga, a kada se jednom registrujete na njih, program ce zapamtiti vase ime i sifru, a prijavljivanje i preuzimanje titlova obavljati automatski.

Sistemski zahtevi
* Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows 7
* Microsoft.NET Framework v2.0 ili novija verzija
* internet konekcija

Download

Please Login or Register to see this Hidden Content

Password

Please Login or Register to see this Hidden Content

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

milidrag1

milidrag1

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks
Za ubacivanje odnosno lepljenje titla u film preporu?ujem Alok Video Joiner ili Pocket Divix Encoder.Naravno ako je prevod dobro uskla?en a elite da film bude samo jedan file.

mich9012

mich9012

Newbie

• Members
  • Pip
  • 32 posts
  • 1 thanks
  • LocationKu?a poso, poso ku?a
to se mene ti?e lake je preko playera... GOM Player ima tako?e mogu?nost za sub!!
mich9012
-DS-

sarajevo1967

sarajevo1967

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 1 thanks
Thank You !

Admiral

Admiral

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 posts
  • 0 thanks
  • Locationsplit
BS Player ima tako?er opciju traenja titlova samo treba podesiti koji jezik treba (kod mene na playeru je stavljeno da trai hrvatski,srpski i bosanski a svatko moe prema elji.....pozdrav

sursamakl

sursamakl

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks
Potrebna mi je pozivnica za program Sublight?
Hvala unapred :)

Joshida Kagero

Joshida Kagero

Silver Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPipPip
  • 3,915 posts
  • 578 thanks
  • Location/root
Pozivnica? Mozda lozinka? Ako je lozinka za raspakivanje arhive, onda je

balkandownload.org
Ko nema u vugla, ima u Gugla
Posted Image

Proklete pijavice i bezkicmenjaci!

sursamakl

sursamakl

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks
" Sublight Invitations "
ovo mi je trebalo pa sam se snasao
ali ipak se puno zahvaljujem

:rolleyes:

pmilanp

pmilanp

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks
Mislim da je najlakse sa BS.Playerom 2.62. pustis film ili,sta god a on pronadje odgovarajuci prevod i upakuje ga u folder sa filmom.A sto se tice lepljenja prevoda na film postoje dva odlicna programa i to Any Video Converter i Avi Rekomp,ovom zadnjem je mana sto zauzima mnogo resursa kad radi cak 95% ali je zato veoma brz.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users