Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Kako su me ukrali Nemci (2011)

2 replies to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 23,348 posts
  • 995889 thanks
  • Locationscrls

DVDRip Xvid

kakosumeukralinemciplak.jpg

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 28 Members:
Rakar , Jorgos , tikazv , ilicnebojsa , cole_bor , satyr83 , Bontonko , draganiuss , mikula11 , film7899 , Gagisha , AccccO , letmispik , Xero5000 , mrmotija , vsvd , ivcxo , killer4629 , mdragan65 , tino1980 , danijeladanijel , savicmarko84 , sarki , zorandju , jocan123 , smedo , abudabili , atilaF

Biotloneta

Biotloneta

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,409 posts
  • 65921 thanks
  • LocationRobija

tina_3Mo940cover.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

Opis: 1991 godina, obala Jadranskog mora, crnogorsko primorje, Aleks (52) je nedovoljno afirmisani pisac koji se bavi popravljanjem tuđih tekstova. Poreklom je iz nekadašnje Jugoslavije, živi samotnjački u kući na obali mora, namerno porušivši sve veze sa svojim prethodnim životom, a kao bez volje da izgradi nove. Aleks je vitalan, obrazovan i darovit, ali je kao osetljivi ljudi u izvesnim godinama, pomalo mizantrop. Druži se jedino sa lokalnim doktorom (50) i ima povremene susrete sa prostitutkama. Jednog dana u njegovom životu se pojavljuje Dita (29), nekadašnja prostitutka koja mu dovodi devojčicu Romi (6). Romi je dete Ditine pokojne sestre sa kojom se Aleks nekada susretao, pa Dita smatra da je Romi možda i njegovo dete. Ne želeći da se brine o detetu, uprkos Aleksovom snažnom protivljenju, Dita malu Romi ostavlja Aleksu. Aleks odlučuje da devojčicu odvede u obližnji veći grad i tamo je preda Centru za socijalni rad. Tokom puta od Aleksove kuće na obali do Centra za socijalni rad, Aleks Romi u nekoliko krupnih flešbekova priča priču o svom detinjstvu.

Uloge:
Jelena Đokić Jelena
Daglas Henšel Verner Kraus
Svetozar Cvetković Aleks
Dara Džokić Divna
Miodrag Krstović Aleksanadar
Voja Brajović Lekar
Gordan Kičić Blagoje
Nada Šargin Eli
Nenad Ćirić Agent predvodnik
Nebojša Milovanović Ljotićevac
Branimir Popović Đorđe
Vlasta Velisavljević Berberin
Milutin Jevđenijević Žunja četnik
Nikola Vujović Čela
Boris Isaković Sredoje Četnik
Bojan Perić Nemački vojnik
Jelisaveta Orašanin Lepa
Mladen Nelević Aleksin prijatelj
Marko Jeremić Mršavko
Vera Đukić Doktorka u prihvatilištu
Marija Dakić Zlata
Branislav Jevtić Utučeni
Đorđe Viktor Vlajić Zlatko
Stevan Cvetković Pacijent
Stela Ćetković

Režija: Miloš Radivojević

Žanr: Drama

KtH2FnR.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

tumblr_o89ik1YZEl1ssbvp5o1_500.gif

Za repload mrtvih linkova (domaćih filmova) ili želje za postavljanjem nekog filma kog ne možete da pronađete, obratite mi se putem privatne poruke.

Thanked by 86 Members:

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,990 posts
  • 149778 thanks

HjJeZnQ.png

Su6Ksi6.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

1991 godina, obala Jadranskog mora, crnogorsko primorje, Aleks (52) je nedovoljno afirmisani pisac koji se bavi popravljanjem tuđih tekstova. Poreklom je iz nekadašnje Jugoslavije, živi samotnjački u kući na obali mora, namerno porušivši sve veze sa svojim prethodnim životom, a kao bez volje da izgradi nove. Aleks je vitalan, obrazovan i darovit, ali je kao osetljivi ljudi u izvesnim godinama, pomalo mizantrop. Druži se jedino sa lokalnim doktorom (50) i ima povremene susrete sa prostitutkama. Jednog dana u njegovom životu se pojavljuje Dita (29), nekadašnja prostitutka koja mu dovodi devojčicu Romi (6). Romi je dete Ditine pokojne sestre sa kojom se Aleks nekada susretao, pa Dita smatra da je Romi možda i njegovo dete. Ne želeći da se brine o detetu, uprkos Aleksovom snažnom protivljenju, Dita malu Romi ostavlja Aleksu. Aleks odlučuje da devojčicu odvede u obližnji veći grad i tamo je preda Centru za socijalni rad. Tokom puta od Aleksove kuće na obali do Centra za socijalni rad, Aleks Romi u nekoliko krupnih flešbekova priča priču o svom detinjstvu.

tpyt77v209.png

8ZXJbkT.gif

9EX4cnD.jpg

Oets6ur.gif

Kako su me ukrali Nemci (2011) 720p.HDRip.x264.mkv

SFYUbuP.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 41 Members:
DJ Zlayo , retar , bpeters2009 , TheAlex50 , 1zec , dzukelasns , filmolend , Kobo , 303808909 , Rakar , mikig , kockari , Basha_lo , b2b , Yuppicide , Cocco Bill , Dijana1974 , milanalorica , xejt , voje , ElmerDavez , sasham060 , zoki71 , ss1966 , sicer2005 , danep , Zelenac1 , cole_bor , blauer , sweep27 , sasadjas , epikur69 , sajbna , dragica , radonja86 , Jokso , snoopywoodstock , iceman_79 , woodooye , Tomiko37 , beograd1960'

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users