Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Volio bih da sam golub (1990)

1 reply to this topic

lape

lape

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 291 posts
  • 977 thanks
  • LocationNis, Srbija

Biotloneta

Biotloneta

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,400 posts
  • 64329 thanks
  • LocationRobija

cClDBai.png

Please Login or Register to see this Hidden Content

Opis: U Slavoniji 1943. godine formirana je partizanska jedinica koju su činili Slavonci nemačkog porekla i dezerteri iz fašističke vojske. Okupatorske jedinice pokušale su pronaći i uništiti ovu jedinicu NOV kako bi sprečili snažan propagandni efekat među stanovnicima ovog kraja. Na fonu autentičnih događaja odvija se priča o tragičnoj sudbini vašarskog trgovca čiji je sin u SS jedinicama a kći borac partizanske čete jer se našao pred teškom odlukom: za koju od ove dve strane treba da se opredeli.

Uloge:
Vanja Drah Hans Sulke
Manfred Moh Jozef Sulke
Marina Marković Ana Sulke
Peter Modrik Sturmbannfuhrer Schnitzinger
Joahim Nimc Untersturmfuhrer Sandel
Mladen Nelević Partizanski komandir
Slobodan Negić
Lej Luz
Hildegard Aleks
Majkl Gerber
Ljiljana Đoković
Uve Lah
Jens Knospe
Gojko Mitić
Maren Šumaher
Suzan Švab
Vanja Albahari
Mihajlo Foro
Peter Cvielag
Andreja Maričić
Karl Mašvic
Darko Milaš
Kristel Peters
Ranko Gučevac
Vili Šrade
Mario Tura
Damir Lončar
Majkl Luk

Režija: Miomir Stamenković

Žanr: Drama, Ratni

blj42yxyut.png

WRCWSbP.jpg

Volio bih da sam golub (1990) WHSRip.x264

uptobox4cf5d.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

tumblr_o89ik1YZEl1ssbvp5o1_500.gif

Za repload mrtvih linkova (domaćih filmova) ili želje za postavljanjem nekog filma kog ne možete da pronađete, obratite mi se putem privatne poruke.

Thanked by 29 Members:
Edifier , kockari , chefko , zoran48 , Anki , tiho666 , nikola37 , papak3333 , 1zec , Alamo74 , dodge , Zelenac1 , Justfornet , MaliIgicGregor , slobodanmkkp , macessatt , milanzivic , drnch , urs517 , beograd1960' , Reiner , Branko101 , liquid , abc123 , Jokso , Aquavald , icaleptir , gugi_70 , vrdule

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users