Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Novih 5 Rapidshare naloga na poklon !!!

• Please log in to reply
25 replies to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,628 posts
  • 121996 thanks
  • Locationscrls

Potovani ?lanovi

Dobitnici ovog kruga dodeljivanja rapidshare premium naloga su slede?i ?lanovi:

1.slavkoni.rs
2.cuki^   
3.code381   
4.butterfly 
5.kuga     
6.Mitra 

Evo i dokazi o slanju rapida:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

I ovoga puta dodelili smo jedan premium vie od obe?anog.Kao to znate,jedan premium nalog kota oko 10 eura.Lako je izra?unati koliko BalkanDownload nagradjuje verne ?lanove.Od vas ne traimo nita zauzvrat,nastavite da se lepo provodite na BalkanDownload-u,preporu?ite nas prijateljima ukoliko mislite da to zasluujemo.

Veliki pozdrav od BD tima. 

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Balkan_zora

Balkan_zora

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • 0 thanks
Account ID:        34165214

Ja pro?itah: dodela naloga 18.04.2012. pa rekoh ajd' da se prijavim kad ono izgleda zakasnio.
Nema veze.Bi?u slade?i put bri.

code381

code381

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • 0 thanks
  • LocationSerbia
Hvala puno. Posto nisam neki downloader, ako je neko zainteresovan od ovih ostalih 10 clanova koji su ucestvovali u igri a nisu dobili neka mi se jave na PM pa mogu da im povremeno ustupim koriscenje mog premium naloga, samo prethodno da se dogovorimo na PM. Znaci vazi za sledece clanove: luchce, mich9012, mladen1977, bojan2906, gas1979, Taske97, Guta89, bajs, prijatelj.v, skolomir, vec od danas mozete da me kontaktirate a moj premium nalog vam stavljam na raspolaganje od sutra. Nadam se da nisam prekrsio neko pravilo foruma.

Guest_butterfly_*

Guest_butterfly_*
  • Guests
  • thanks
hvala .....divni ste...

Mitra

Mitra

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 0 thanks