Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Rapidshare premium nalozi na poklon (Tre?i krug)

• Please log in to reply
16 replies to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,649 posts
  • 126793 thanks
  • Locationscrls
Potovani ?lanovi

BalkanDownload nastavlja da nagradjuje verne ?lanove.Tre?i krug po?inje danas.Kao i do sada potrebno je da se upiete u ovoj temi i ostavite svoj rapidshare ID nalog.Ostavite svoj free nalog,i ja ?u poslati rapidse i nalog ?e automatski postati premium na jedan mesec.Prijavljivanje traje narednih 15 dana (do 5 maja),posle toga ?emo lutrijom odrediti dobitnike.Podeli?emo nekoliko naloga (neka bude iznenadjenje koliko).

Uivajte i dalje uz BalkanDownload.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Balkan_zora

Balkan_zora

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • 0 thanks
Account ID:        34165214

Evo me opet. Ne moe da kodi a moe da koristi ako bude (tre?e) sre?e.

Madball

Madball

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 2,008 posts
  • 4222 thanks
Evo ID
38645106

image.gif

aca_nbg

aca_nbg

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks
Account ID :
39511736

mladen1977

mladen1977

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • 1 thanks
ID 36918749

bojan2906

bojan2906

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks
ID 39354558

minimi

minimi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • 0 thanks
  • LocationGajba od Jelen piva
Ne?e da mi kodi, ako moe da mi sa?uva nov?anik od otvaranja.. xD
39791117
???? ???? ?????? ???????
Posted Image

MP12345

MP12345

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 0 thanks
ID 29201470

cuki^

cuki^

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 9 thanks
ID 38622326

hogar_strashni

hogar_strashni

Newbie

• Members
  • Pip
  • 13 posts
  • 1 thanks
Hvala na prethodnom poklonu,
i da probam opet:

ID    23724381

prijatelj.v

prijatelj.v

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 posts
  • 2 thanks
Account ID:  15788174

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • 17,649 posts
  • 126793 thanks
  • Locationscrls

Postovani clanovi

Dobitnici u ovom krugu su sledeci clanovi:

1.aca_nbg
2.Balkan_zora
3.prijatelj.v

Evo i screenshotova sa dokazom :

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Mozda ste ocekivali da bude podeljeno vise od tri naloga.E pa i ja sam mislio da dam vise.Ali moj bivsi moderator kome sam na uslugu dao svoj rapidshare nalog,mi je pokrao nekoliko hiljada rapidsa.Ta maloletna bitanga (ima srece sto je maloletan) se drznula da uzvrati kamenom na dati hleb.Tako nam je kad roditelji preokupirani poslom ne gledaju ono sto je najbitnije pa podizu buduce kriminalce bez ikakvog moralnog kodeksa.Pu dzukelo....

Ovo nije prvi put da mi ovako vracaju za moja dobra dela...Samo pogledajte koliko rapidshare naloga smo podelili u proteklom vremenu i koliko oni vrede.Zato vise nema besplatnog rapidshare,vec ce svi clanovi moci da ga dobiju po zaista povoljnim cenama.

1 Mesec - 500 dinara (inostranstvo 5 Evra)
5 Meseci - 2000 dinara (inostranstvo 20 Evra)

Obavestenje o nacinu uplate i detaljima ce biti uskoro postavljeno,do tada ako je nekom hitno,neka mi posalje pp.

5

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Balkan_zora

Balkan_zora

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • 0 thanks
Drugari hvala puno.ta da kaem,najbolji ste.Nastoja?u da ga iskoristim na najbolji na?in.

minimi

minimi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • 0 thanks
  • LocationGajba od Jelen piva

Mozda ste ocekivali da bude podeljeno vise od tri naloga.E pa i ja sam mislio da dam vise.Ali moj bivsi moderator kome sam na uslugu dao svoj rapidshare nalog,mi je pokrao nekoliko hiljada rapidsa.Ta maloletna bitanga (ima srece sto je maloletan) se drznula da uzvrati kamenom na dati hleb.Tako nam je kad roditelji preokupirani poslom ne gledaju ono sto je najbitnije pa podizu buduce kriminalce bez ikakvog moralnog kodeksa.Pu dzukelo....

Au koliko psovki!!! Pa nije ti on kriv, ja na mom forumu isto koristim RS premium (ovaj sto sam dao je drugi), ali ja mojim ljudima iako ih znam i vidjam se sa njima nedam im moj pa iako ce doprinos na forum biti manji!!!
Jednostavno neznam zasto dajes to nepoznatim ljudima, po ovome mislim da si sam kriv jer dajes skoci ono sto te moze kostati! Stvarno neznam kako neko punoletan moze da se izjebe na tako lake fore!
POZZ
???? ???? ?????? ???????
Posted Image

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • 17,649 posts
  • 126793 thanks
  • Locationscrls
Slusaj me barabo,ne znam kako imas obraza da se opet pojavis ovde.Sad me slusaj Lazare dobro sta cu ti reci.Ako jos vidim i jedno slovo spama na ovom forumu ili chatu,znaj da ce ti ime i adresa biti objavljena na nekoliko foruma sa naslovom "Lopov".Ako se potrudim za 10 minuta cu imati i tvoj telefon,pa nek ti roditelji objasnjavaju pravdoljubivim ljudima zasto imaju malenu lopuzu u kuci.

Odjebi kretenu i ne zagadjuj BalkanDownload.

79ivica

79ivica

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 2 thanks
  • Locationnis
unapred zahvalan                    Account ID:            39861789

kirebb

kirebb

Newbie