Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Sveti Georgije Ubiva Azdahu (2009)

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Madball

Madball

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 2,008 posts
  • 4229 thanks

Sveti Georgije Ubiva Azdahu (2009) DVDRip

svetigeorgije.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

svetigeorgijeubivaazdah.png

downloadforumi.png

image.gif

Thanked by 6 Members:
mislim , duleduledule , gemba , draguljce86 , sve_i_svasta , nikolabns

Zoran_

Zoran_

Silver Member

• VIP
  • PipPipPipPipPip
  • 2,955 posts
  • 14100 thanks

Sveti Georgije ubiva azdahu (2009)

SvetiGeorgijeubivaazdahu2009.png

imdb6.jpg

Godina 1914, selo u Srbiji na granici sa Austrougarskom. U selu vlada animozitet izmedju dve grupe - telesno sposobnih i zdravih regruta i invalida, veterana prethodna dva Balkanska rata. Ubrzo izbija Prvi svetski rat i zdravi deo sela je mobilisan. To izaziva revolt kod invalida koji pokušavaju da iskoriste žene vojnih regruta. Kako bi sprecila neprijatnosti i pobunu, vojska odlucuje da mobiliše i invalide.Ovi neobicni dogadjaji su pozadina za nesrecni ljubavni trougao izmedju mladog ratnog invalida, lokalnog policajca i njegove žene, koji se okoncava kao u grckoj tragediji.

Video: Xvid 720x320 25fps
Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 113kbps

SvetiGeorgijeubivaazdahu2009.avi.gif

SvetiGeorgijeubivaazdahu2009.avi.jpg

downloade0cdd.gif

Sveti Georgije ubiva azdahu (2009) DVDRip avi

filesflesh2.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 25 Members:
mislim , vokman , nightdance , vampyre , daxikv , Bozidar_12 , petar021 , stefanovicmilan , gemba , draguljce86 , omladinac , batocinac89 , INVESTITOR , CormacJones , Vladaj1972 , macessatt , musasi012 , sve_i_svasta , volimfilm007 , milan7656 , zagor 45 , djigorm , nikolabns , Juggernaut , BITANGA91

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users