Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Moze li pomoc?

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Maki83

Maki83

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks
Ne snalazim se bas najbolje trazim muziku za download,The Frajle album sam uspeo da downloadujem,ali ne mogu da nadjem album Dara Bubamara 2010,Dado Polumenta 2011,Sasa Momcilovic 2012?Pa ako to ovde ima voleo bih da dobijem link :) Unapred Hvala...

jasminica2

jasminica2

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • 0 thanks

zdravo, dali mi neko moze pomoci  zelim snimit neke domace serije nove, al nikako da skontam gdje se treba kliknuti za download  hvala

Praetorious

Praetorious

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 861 posts
  • 2276 thanks

Najprije odeš do Video sekcije i nađeš serije koje te zanimaju. U postu klikneš na dugme Thanks (dole-desno u uglu svakog posta), da bi linkovi postali vidljivi, a i zato jer je red zahvaliti se uploaderima. Te linkove kopiraš u adress-bar browsera i kad se otvori nova stranica klikni na Download, Free User, Slow Download i sl.

Za sve vidi Pravila, imaš sve objašnjeno.

Isideth

Isideth

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks
  • LocationKøbenhavn, Danmark

meni je zao ako sam falila, ali s obzirom da sam nova nigdje mi nista nije odobreno xD trazim eknjigu od NIccolo Ammaniti-a  naslov je Ja se ne bojim..nemogu je nigdje pronaci a ni na dio zahtjevi ne mogu pristupiti..:(

volter

volter

Silver Member

• Administrator
  • 4,161 posts
  • 48273 thanks
  • Locationnisam ja odavde

U topicu Domače knjige

Please Login or Register to see this Hidden Content

klikneš gore desno na dugme Topics List i otvori ti se strana sa svim postavljenim knjigama sređena po abecedi (najprije ime autora) znači gledaš pod slovo N... od Ammanitija ima samo 

Please Login or Register to see this Hidden Content

a056.GIF16_bd_Untitled-1.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users