Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)

RapidShare

RapidShare

• Please log in to reply
22 replies to this topic

Guest_Lord_Razzor_*

Guest_Lord_Razzor_*
  • Guests
  • thanks
Posted Image

In the future RapidShare will use a classic hosting model which means that not only the storage space but also the traffic created will be paid solely by the owner of the file. The prices will not change. With RapidPro you automatically have unlimited traffic for your own downloads of your files and the downloads by your contacts. Additionally you have 30 GB public traffic per day. The recipients of your files have no download limitations whatsoever regardless of if they have RapidPro, a free account or no account at all!

The new system will be released on 27.11. At the same time we will release the final version of RapidDrive 1.0 for Windows and we will present you with a completely revised website, which will make it even easier for you to manage your files and contacts. So, for saving backups and for daily distribution of big files, RapidShare is the best solution!

izvor: RapidShare.com

Znači, rapidshare od 27.11 uvodi ograničenje, sa kojim će svaki uploader imati dnevni limit na od samo 30GB downloada njegovih fajlova. Znači, ja uploadujem npr. jedan film od 1GB, i njega može skinuti samo 30 ljudi... !?

Vrijeme je da se prestane koristiti RapidShare kao upload servis...

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,421 posts
  • 10200 thanks
Mislim da nisi dobro razumeo 30 giga ces maksimalno moci dnevno da skines fajlova koji nisu tvoji .

Dani

Dani

Advanced Member

• Banovan
  • PipPipPip
  • 219 posts
  • 0 thanks
kako god opet je glupost
Ako neki od mojih linkova ne radi obratite mi se na pp

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,633 posts
  • 123091 thanks
  • Locationscrls
Putlocker daje punu brzinu, mislim i uptobox. Moramo traziti nove, rapidshare je u čabru. I neka kad su ološi.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Guest_Lord_Razzor_*

Guest_Lord_Razzor_*
  • Guests
  • thanks
kako god da ga okrenes svaki filehoster ima neku manu .

e sad dok ne izadje neki kao bivsi megaupload dotle nista od dobrog filhostera

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,421 posts
  • 10200 thanks

Putlocker daje punu brzinu, mislim i uptobox. Moramo traziti nove, rapidshare je u čabru. I neka kad su ološi.

Uptobox daje full brzine ali je problem sto je 500 Giga limit za upload po korisniku , fajlove brisu na keca , to jest ne vrse proveru , i na serveru se za svaki fajl mora kucati user name i pass ne postoji u upload account editoru u ponudjenim hosterima.
Putlocker sam i ja cuo da je extra brz probao sam ga ali za upload sa servera trazi neki cookie koji ja nisam nikako uspeo da nadjem iako sam napravio nalog na PutLockeru.

Guest_Lord_Razzor_*

Guest_Lord_Razzor_*
  • Guests
  • thanks
ajd videcu ja sura neke dobre filehostere dok sam na poslu.

didica13

didica13

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
  • 1 thanks
Sto se tice rapidshare,da li se to odnosi da ce od 27.11 free user imati punu brzinu,ali samo 1gb downloada na dan,a premium 30gb dnevno????
Hvala unapred...

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • 17,633 posts
  • 123091 thanks
  • Locationscrls
Ne, nego ce sa jednog naloga moci da se skine samo 30 GB dnevno. To znaci ako ja postavim film od 1 GB, samo 30 ljudi ce moci da ga skine u toku jednog dana. Pojedini uploaderi imaju i nekoliko hiljada downloada dnevno, tako da rapidshare uskoro postaje gotovo beskoristan, eventualno za knjige i male fajlove.

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

didica13

didica13

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
  • 1 thanks
Au,bas su ga zabrljali.....morace oni to uskoro promeniti jel ce da propadnu za mesec dana...

Guest_Lord_Razzor_*

Guest_Lord_Razzor_*
  • Guests
  • thanks
Didice promenuce oni stav i misljenej samo da svate d su izgubili raju

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,421 posts
  • 10200 thanks
Sto se mene licno tice ja ih od 27 napustam zauvek i necu postaviti ni jedan fajl ako tako ostave.

didica13

didica13

Newbie

• Members
  • Pip
  • 31 posts
  • 1 thanks
Ma promenice to u roku od mesec dana,nece imati resenje...

pcdefender

pcdefender

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 65 posts
  • 0 thanks
  • LocationAustralia
To sto pises za Rapid Share da je proslost nije bas tako procitaj malo bolje!A evo ti i nanjnovija vest skinuta sa njihovog sita.

Announcement: New hosting model
2012.11.08

In the future RapidShare will use a classic hosting model which means that not only the storage space but also the traffic created will be paid solely by the owner of the file. The prices will not change. With RapidPro you automatically have unlimited traffic for your own downloads of your files and the downloads by your contacts. Additionally you have 30 GB public traffic per day. The recipients of your files have no download limitations whatsoever regardless of if they have RapidPro, a free account or no account at all!

The new system will be released on 27.11. At the same time we will release the final version of RapidDrive 1.0 for Windows and we will present you with a completely revised website, which will make it even easier for you to manage your files and contacts. So, for saving backups and for daily distribution of big files, RapidShare is the best solution!

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • 17,633 posts
  • 123091 thanks
  • Locationscrls
Ovo nije najnovija, vec ona o kojoj danima pisemo. I sta si zakljucio iz ovog?

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,421 posts
  • 10200 thanks
Postovi prebaceni u odgovarajucu temu
@pcdefender
Postuj u odgovarajuci forum od sada

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,421 posts
  • 10200 thanks
Danas mi je ponovo posle dva dana od otvaranja Rapidshare zakljucao i drugi account . Od sada cu upload raditi na drugim hostovima bez Rapidshare , unapred se izvinjavam svim clanovima koji su do sad skidali moje linkove sa rapida .

Guest_Lord_Razzor_*

Guest_Lord_Razzor_*
  • Guests
  • thanks
jbg to ti je rapidshare uvek nesto zezao veruj mi vecu toku mesec dana ce se promenuti

Nenad__

Nenad__

Newbie

• Members
  • Pip
  • 23 posts
  • 3 thanks
I uploaderi će morati da plaćaju prostor za downloade, kako bi se "probilo" ograničenje od 30GB koje ima svaki uploader.

Ali gledajte ovo malo pozitivnije. Nije ovo prvi pad RapidShare-a. Oni su jedini od hostera jedna legalna firma i kad dobiju pritisak za pirateriju, oni moraju da ovako odreaguju. Oni će se vjerovatno nakon nekog vremena ponovo vratiti na scenu, i to vjerovatno u punom sjaju, ali do tada ih mi kao uploaderi, treba da zaboravimo.

Guest_Lord_Razzor_*

Guest_Lord_Razzor_*
  • Guests
  • thanks
multi acc u neopm lsucaju ko dostigne 30 gb nov acc i u krug

Also tagged with one or more of these keywords: RapidShare

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users