Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Strani i domaci casopisi

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Boogie

Boogie

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks
U E-books sekciji postoje sekcije strane i domace knjige, mislim da bi slicno trebalo uvesti i za dio gdje se postaju magazini, kako vidim, sad vise nije bas pregledno. Bilo bi puno lakse nesto naci ako postoje odvojene sekcije za casopise s naseg, ex - Yu, govornog podrucja i engleskog ili nekog drugog stranog govornog podrucja.

Edited by Boogie, 09 November 2012 - 18:51.

Joshida Kagero

Joshida Kagero

Silver Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPipPip
  • 3,915 posts
  • 577 thanks
  • Location/root
Prihvaceno i dali smo se na posao. Hvala na sugestiji.
Ko nema u vugla, ima u Gugla
Posted Image

Proklete pijavice i bezkicmenjaci!

Joshida Kagero

Joshida Kagero

Silver Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPipPip
  • 3,915 posts
  • 577 thanks
  • Location/root
Sredjeno. Nadam se da ste zadovoljni nasom uslugom. Bilo bi to i brze da nisam imao jos nekog posla.

Uzivajte u forumu.
Ko nema u vugla, ima u Gugla
Posted Image

Proklete pijavice i bezkicmenjaci!

Guest_velikibrat.bre_*

Guest_velikibrat.bre_*
  • Guests
  • thanks
Mogu li ja da dodam moj predlog, koji se tiče časopisa: mislim da nema potrebe da se kače linkovi za razne besplatne časopise!

Ipak je ovo warez forum, gde je poenta warez sadržaj.

Što se tiče free magazina, može da se otvori tema "Beplatni časopisi" i da se tu stavljaju linkovi za sve free časopise i novine.

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,428 posts
  • 10445 thanks

Mogu li ja da dodam moj predlog, koji se tiče časopisa: mislim da nema potrebe da se kače linkovi za razne besplatne časopise!

Ipak je ovo warez forum, gde je poenta warez sadržaj.

Što se tiče free magazina, može da se otvori tema "Beplatni časopisi" i da se tu stavljaju linkovi za sve free časopise i novine.

Hvala na predlogu uzet je u razmatranje.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users