Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Skidanje Politike

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Miloje

Miloje

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks
Kako skidati Politiku sa uploadmirrors-dobijem pregled hostova i na kraju dobijem servis za mobilne :(

Joshida Kagero

Joshida Kagero

Silver Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPipPip
  • 3,915 posts
  • 560 thanks
  • Location/root
Pozdrav kolega.

To sto ti izbacuje servise razne, verovatno nemas add blocker mada i sa tim mora da radi. Evo i kako:

Otvoris link i on ce ti ponuditi hostere. Kliknes na neki od njih, ja sam na ovaj:

Posted Image

Onda ti se otvori nova strana gde si na stranici tog hostera i mozes da skines dokument:

Posted Image

To je to. Isto vazi i za druge hostere. Oni koji su neispravni sa desne strane imaju X , nemaju belu stiklu.

Ako ima nedoumica, samo reci. Tu smo da saradjujemo.

Pozdrav i svako dobro

Joshida Kagero, admin foruma
Ko nema u vugla, ima u Gugla
Posted Image

Proklete pijavice i bezkicmenjaci!

Miloje

Miloje

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks
Probao, ali opet izbacuje reklamu - kako dodajem add blocker u Operi

Hvala

Joshida Kagero

Joshida Kagero

Silver Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPipPip
  • 3,915 posts
  • 560 thanks
  • Location/root
Znas kako: proverio sam i kroz operu i sve radi najnormalnije, kako sam i rekao. Ranije sam otvarao kroz Firefox. Otvorio sam sve hostere i 1 ili 2 nisu ispravni, ostali rade. Znaci sve najnormalnije. Opera je blokirala neki popup prozor, pojavilo se obavestenje dole desno.

Otvaraj onaj link koji sam ti dao u primeru i sve ce raditi. Provereno ;)
Ko nema u vugla, ima u Gugla
Posted Image

Proklete pijavice i bezkicmenjaci!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users