Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Kako da nastavite neogranicen download sa Rapidshare!!!

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,643 posts
  • 125472 thanks
  • Locationscrls
Poštovani članovi.

Rapidshare je od danas uveo ogranicenja u kolicini downloada sa necijeg naloga. Na primer, sa mog naloga kolicina dozvoljenog saobracaja je 30 GB dnevno. To znaci, ukoliko clanovi skinu 30 GB sa mog naloga, morace sacekati ponoc, pa od sledeceg dana 30 GB ce opet biti dostupno.

Ipak, rapidshare je omogucio neogranicen download svim kontaktima sa kojima sam povezan. Ukoliko zelite da imate neogranicen download mojih (ili bilo čijih) rapidshare fajlova otrebno je da uradite sledece:

1. Otvorite besplatan rapidshare nalog (ukoliko ga već nemate)
2. Pošaljite mi korisnicko ime (alias) vaseg rapidshare naloga i vasu email adresu.
3. Ja cu ga dodati u svoju listu kontakta
4. Sticice vam email u kojem treba da potvrdite da zelite postati moj kontakt
5. Posle toga imacete mogucnost za neogranicen download mojih rapidshare fajlova!

Ukoliko želite da neograničeno skidate moje rapidshare fajlove (bez obzira da li je dnevni limit mog naloga od 30 GB istekao) samo mi pošaljite vaše rapidshare korisničko ime i vasu email adresu!

*Napomena: Uvek skidajte rapidshare fajlove preko browsera - nemojte koristiti download managere (tipa IDM ili neki drugi), jer oni prikazuju više downloada nego što zaista jeste. Hvala na razumevanju.

EDIT: Potrebno je da mi posaljete i vasu email adresu kako bi vam poslao poziv za kontakt. Hvala.
Jos nesto.. budite strpljivi. Svi koji mi se jave bice dodati u listu kontakta u narednih dan-dva.

Postovani

Do sada su se sledeci clanovi prijavili da budu moji kontakti i nastave nesmetano i neograniceno skidanje sa rapidshare-a:

1. sergej73
2. TomislavD
3. markos99
4. spale69
5. gorangbm
6. jovan224
7. Skitnica
8. pajaptt

Svi kontakti su prihvaceni, a clanovima je poslat email od strane rapidshare u kojem treba da me prihvate za kontakt. Posle toga, ne biste trebali da imate ogranicenja u skidanju moji fajlova sa rapidshare (naravno ukoliko je link aktivan i nije izbrisan).

Molim prihvacene kotakte da posle aktivacije provere da li je sve u redu i da li imaju pun pristup fajlovima. Moguce da su potrebna neka dodatna podesavanja, pa me obavestite da li je sve u redu.

Jos nesto: Uvek skidajte preko browsera, ne preko download managera, oni koriste vise konekcija i rapidshare pogresno uracunava broj downloada. Tako ostaje manje dnevnog trafika za sve ostale. Hvala na razumevanju.

Pajaptt.. pokusaj sad da li je sve u redu. kao sto rekoh, sredicemo, samo mi recite ako nije dobro. I za mene je ovo nova stvar.

Sto se tice 30 gb trafica koji ti pisu, dzaba tebi ako je trafic istekao onome sa cijeg naloga pokusavas skinuti. Meri se uploaderima, a ne downloaderima.

Novi clanovi kojima sam postao kotakt:

SilentStorm666
cibicns
pcdefender

Potvrdite u email-u, pa mi javite da li mozete da skidate moje rs fajlove.

Poštovani članovi

Trebalo bi da je sada u redu, mislim da moji kontakti mogu nastaviti download mojih rapidshare fajlova bez ograničenja. Molim vas da probate i napišete u ovoj temi da li je sve u redu.

Članovi čiji je kontakt potvrdjen (korisnicka imena na rapidshare)

1. budvaa
2. cibic
3. delamic
4. EminemNG
5. gorangbm
6. jagodam
7. markos99
8. nidzesi
9. ogorgiev
10. pajaptt
11. pcdefender
12. sergej73
13. silentstorm666
14. Skitnica
15. spale69
16. branac

Članovi kojima je kontakt poslat na email, ali još uvek nisu potvrdili (korisnička imena na rapidshare)

1. 39924887
2. dragance2
3. drnch
4. dvdklubfilm
5. ennna
6. jovan224
7. miletovmile
8. ratkovac
9. richardromeo
10. zokirudolf

Napomena: Da biste skidali fajlove, morate biti ulogovani na svoj rapidshare nalog i morate skidati preko browsera, ne preko down managera. Još jednom - probajte pa javite da li radi.

Da ne bih svima ponaosob odgovarao na pp:

Ukoliko tokom aktiviranja kontakta emailom koji dobijete imate sledecu poruku:

"ERROR Pending contact not found 4b635963"

Nema nikakve veze, to je samo bug, vas kontakt ce biti aktiviran bez obzira na ovu poruku. Tako da automatski postajete moji kontakti.

Svako ko je aktivirao kontakt na email, bez obzira da li je imao poruku o ovoj gresci ili ne, je postao moj prijatelj na rapidshare. Jos jednom vas molim da mi javite da li mozete skidati linkove posle aktivacije kontakta ili ne. Jos je nov sistem i rapidshare ima dosta gresaka. Sto pre znam sta je problem ukoliko ga ima, pre ce biti sredjeno. Pozdrav.

Update:

Sledeci clanovi su sredjeni i mogu nesmetano da skidaju moje rapidshare fajlove (ovo su rapidshare korisnicka imena)

1. 39924887
2. alfa81270
3. arbija
4. Bajo1
5. bdsasacacak
6. bitsz
7. bombata100
8. branac
9. budvaa
10. cibic
11. CroCop76
12. danidaca
13. delamic
14. dera1992
15. dionis021
16. drnch
17. drsko
18. dvdklubfilm
19. EminemNG
20. face10
21. gorangbm
22. jagodam
23. kondra61
24. markos99
25. miletovmile
26. misa59
27. mladen1977
28. nidzesi
29. ogorgiev
30. pajaptt
31. pcdefender
32. pelister1
33. pravoslavac
34. secondmof3
35. sergej73
36. sijams
37. silentstorm666
38. Skitnica
39. spale69
40. stankee
41. stif05

Kome je poslat email, molim da aktivira. Ako nekome nije stigao email, posaljite mi poruku ovde, mozda sam propustio.

Napomena: Kada potvrdite kontakt, potrebna su dodatna podesavanja. U vezi toga mi nemojte slati poruke, sve ce biti podeseno najdalje za 24 sata (uglavnom i pre toga).

Da ne postavljam listu kontakta, ima vas stotinak potvrdjenih. Evo i clanova cija se potvrda ceka:

1. dalrad
2. davidovich
3. dragance 2
4. ikila1
5. jovan224
6. koky1
7. mauri59
8. mtranzicija
9. panticz
10. [email protected]
11. ratkovac
12. richardromeo
13. ridicck
14. selver79
15. southwind
16. trumanovo_jaje
17. zkatic
18. zokirudolf

Ukoliko ne potvrde kontakt u roku od 2 dana bice uklonjeni sa liste. Ni lista kontakta nije neogranicena i ne zelim da zauzimaju mesto pravim downloaderima koji nesto skidaju svaki dan.

Napomena: Primacu zahteve za kontakt do srede uvece. Posle toga cu na osnovu aktivnosti vec prihvacenih kontakta uklanjati neaktivne a dodavati nove. Radicu izmene nedeljno. Hvala.

Ljudi jedna molba. Posle duzeg vremena sam sa porodicom, moje prisustvo na forumu je ovih dana minimalno. Nemojte mi u narednih 20-ak dana slati kontakte za rapidshare, vec imam 30-ak neprihvacenih. Javicu vam kad prihvatim i kad cu primati nove kontakte. Hvala.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,425 posts
  • 10365 thanks
S obzirom da ste prevrsili svaku meru moracemo ovako da postavimo stvari:
1.Korisnicko ime (alias) vaseg rapidshare naloga i vasu email adresu saljete putem privatne poruke , a ne postavljajuci ih ovde u temi i tako davati svima na uvid i spamovati bespotrebno.
2.U temi pisite samo u slucaju da vam ne radi download sa Rapidshare i to u formatu

Please Login or Register to see this Hidden Content

Nista vise od toga.
Takodje Vas molim da se strpite svi koji saljete zahteve clanu Tobacco Road jer doticni je na godisnjem odmoru tako da nije 24 sata dnevno pored racunara.
Svako odstupanje od ovih pravila bice kaznjeno.
Tema ociscena od bespotrebnih poruka , sve poruke od znacaja su u prvom postu.

leonela

leonela

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks
Ok, vrijedi. Hvala puno svim korisnicima. Pitanje: kako se šalje privatna poruka?

Joshida Kagero

Joshida Kagero

Silver Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPipPip
  • 3,915 posts
  • 570 thanks
  • Location/root

Ok, vrijedi. Hvala puno svim korisnicima. Pitanje: kako se šalje privatna poruka?

Postavis kursor na ime onog kome zelis da posaljes porukicu, izadje prozorce, kliknes na "Send Message" i popunis i to je to :)
Ko nema u vugla, ima u Gugla
Posted Image

Proklete pijavice i bezkicmenjaci!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users