Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Richard Bach

5 replies to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 23,336 posts
  • 982881 thanks
  • Locationscrls

Richard Bach - Bijeg od sigurnosti

43_thumb.jpg

U ovoj vedroj pustolovini, Richard i Dickie, uplašeni dječak koji je sam nekada bio, razmatraju vječita pitanja na koja su obojica trebala odgovore ako je ijedan od njih želio biti cjelovita osoba: Zbog čega duhovno odrastanje znači zapravo nikada ne odrasti? Možemo li živjeti u potpunom skladu s posljedicama vlastitih izbora? Zbog čega samo bijegom od sigurnosti možemo dati život najskrivenijim snovima i pustiti ih da uzlete punim krilima?

„Pitat će: Zašto misliš da smo ovdje? I ja ću mu reći da mislim da smo tu da damo ljubav. Milijun puta će nas iskušavati da je pokažemo, i milijun puta nećemo uspjeti i milijun puta hoćemo. I sada i ovdje stalno imamo nova iskušenja, svaka minuta svakodnevnog života je test, svaka godina i ona sljedeća u intimnom životu jednog sa drugim.“

PDF, docx - HR

Download

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 97 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,389 posts
  • 66034 thanks
  • LocationOut there

galeb_jonathan_livingston.jpg

Galeb Jonathan Livingston se izdvaja iz jata po velikoj želji da nauči letjeti što bolje. Iako se pokušavao uklopiti među ostale galebove, zbog novih letačkih ekspermenata jato ga je izopćilo i on je u samoći vježbao. Uskoro nailazi na istomišljenike i doseže nevjerojatne brzine letenja koje mu omogućavaju 'skokove' kroz prostor i vrijeme. Podučava ga i hrabri galeb Čjang. Jonathan je imao potrebu da se vrati svome jatu na Zemlju te na kraju i sam postaje učiteljem galebovima koji su se, kao i on nekada, usudili slobodno letjeti i bili izopćeni. Bilo ih je sve više. Na kraju Johnatan odlazi dalje jer je svoj posao obavio – podučio je i druge galebove da nema granica u trci za znanjem

Link nije moj, sve zasluge delradivoje. Nadam se da nije problem, jer se radi o jednoj od najboljih knjiga svih vremena:

ePub/MOBI/PDF:

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 193 Members:

Maya.

Maya.

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 91 posts
  • 4542 thanks

Richard Bach

Most preko vječnosti

334_big.jpg

Ako ste ikada osjecali da ste sami u svijetu stranaca, da vam nedostaje netko koga nikada niste sreli, poruku svoje ljubavi naci cete u Mostu preko vjecnosti – ljubavnoj prici. 

Ovo je prica o vitezu koji je polagano umirao i princezi koja ga je spasila. Ovo je prica o ljepotici i zvijeri i carolijama i tvrdjavama; o iskonskim silama koje se mogu nazrijeti i silama zivota koje su tu. ovo je prica o pustolovini koja, cini mi se, igra najvazniju ulogu u zivotima mladih i starih i svih ostalih… 

… mi smo most preko vjecnosti koji se nadvija iznad mora i upusta u pustolovine zbog uzitaka, zivimo misterije zabave radi, sami biramo katastrofe, trijumfe, izazivamo nevjerojatne dogadjaje, ispitujemo sebe opet i opet, ucimo voljeti i volimo i VOLIMO …

Format:Pdf

Jezik: Hrvatski

Skenirala i obradila: Maya

1.28 MB

Hvala Miss Smili na brojnim korisnim savjetima i velikoj pomoći :)

Download

Hidden Content

Posted Image

Thanked by 80 Members:

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 23,336 posts
  • 982881 thanks
  • Locationscrls

Richard Bach
Most preko vječnosti

EPUB

Hidden Content

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 74 Members:
rus975 , shijo , milosnis1966 , ynes , Dreamfall , Zicicka , farukdesa , Koka77 , monika 68 , mitarmiric , ivan gnjavic , danijelataskov , sivonj , vladislavrac , ljupcepupce , markocim , Lysander , sada m , finder , dr_markus , s3ptease , Sekundica , sandra-pavlovic , sinisa59 , gaus , sanjica.w , loricabed , mikemi , OliVera4 , grifton , buketic , autonawy , vlatko59 , anjamemedova , white123 , mave , Dixie , vera66 , anja974 , jagodicabob , lilit_adamov , iggy67 , cvrkut13 , anitaandrej1 , turki77 , koskili , rozemath , split17 , komeci , Sanguimel , Cidonia , supeeer , bobyangel , alias6 , goga134 , fangh357 , born , Cyrano , cickana , ivek2 , Hail Metal , katicazlatica , miroslavnish , cakarita , Petarp2015 , bilja66 , gorkov666 , Nesa27 , bansheehr , alex911 , daniela.stevanovic , Mile1 , valvla , leana2000

nutricionista

nutricionista

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 146 posts
  • 8160 thanks

Richard Bach - Let iznad oblaka

slika_241935v.jpg

Richard Bach se vraća nakon deset godina s pozitivnom životnom porukom. To je uistinu pravi događaj za milijune Bachovih obožavatelja. U ovom spoju Matrixa i Tajne, Bach propituje samu prirodu stvarnosti i daje odgovore koji ostavljaju bez daha! U čarobnom i nepredvidljivom romanu izvrstan pisac Richard Bach vraća se svojim glavnim temama: ljubavi prema letenju i profesionalnom zanimanju za metafiziku. U ovoj napetoj priči Bach govori o Jamesu Forbesu, praktičnom pilotu veteranu, i njegovom susretu s Marijom, zarobljenom u zrakoplovu bez pilota. Tijekom njihova razgovora, Forbes razmišlja o nekadašnjem susretu s nametljivim hipnotizerom i njegovom preminulom suprugom. Kao i u slučaju Bachovih prethodnih bestselera, priča je sredstvo za istraživanje različitih duhovnih i filozofskih pitanja. Bach zaključuje da je naš svijet rezultat jedne hipnotičke sugestije za drugom te da se tajna smislena života sastoji u tome da naučimo kontrolirati te sugestije. Evo što Richard Bach kaže o značaju svog rada: "Oduvijek imamo moć da promijenimo svoje halucinacije, a time i stvaran svijet! Tu moć poznajemo pod mnogim etiketama: pozitivno razmišljanje, zakon privlačnosti, tajna… Mi ne stvaramo vlastitu stvarnost, nego stvaramo vlastite privide, a ova nam knjiga pokazuje kako smo svi mi to radili svakog dana svog života i kako to radimo još i danas." Bach ima gorljive obožavatelje. Iskustvo čitanja "Privida" i "Galeba Jonathana Livingstona" milijuni smatraju događajima koji su im promijenili život. Da bi se dokopali ove knjige stajat će u redu.

PDF

posvećeno uspomeni

Hidden Content

Thanked by 73 Members:
zana77 , rus975 , Brankadj , elena73 , Ilijaax , TalijaA , ynes , mitarmiric , staroneso , anza , danijelataskov , sivonj , ljubicabs , vladislavrac , ljupcepupce , mir555 , Tanja 1971 , Keetty , sada m , dr_markus , dejanjoleski , s3ptease , Sekundica , ljdrsd , gaus , sanjica.w , zakizaki , dezdemona532 , Jovanka16 , choss1806 , nocnooki , kristy90 , siposs , autonawy , anjamemedova , orhideja123 , ana84 , rajka.bogda , Goranče , Dixie , Snezanabe , anja974 , lilit_adamov , cvrkut13 , turki77 , REA444 , nikstup , evelin , komeci , Sanguimel , Cidonia , supeeer , OliVera4 , sashkitza89 , sinke73 , bobyangel , una1973 , ja licno , Šanti , fangh357 , lunaivenus , jopek , Spuzvica , Cyrano , ljubica71 , iwtfjwm , Petarp2015 , bilja66 , cuic , bonajlibroj , leonaboris , Mile1 , valvla

WoodWorker

WoodWorker

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 283 posts
  • 34511 thanks
  • LocationBoston, MA

Richard Bach/Ričard Bah
Let iznad oblaka

Naslov originala: Hypnotizing Maria

Untitled_3.jpg

Richard Bach se vraća nakon deset godina s pozitivnom životnom porukom. To je uistinu pravi događaj za milijune Bachovih obožavatelja. U ovom spoju Matrixa i Tajne, Bach propituje samu prirodu stvarnosti i daje odgovore koji ostavljaju bez daha! U čarobnom i nepredvidljivom romanu izvrstan pisac Richard Bach vraća se svojim glavnim temama: ljubavi prema letenju i profesionalnom zanimanju za metafiziku. U ovoj napetoj priči Bach govori o Jamesu Forbesu, praktičnom pilotu veteranu, i njegovom susretu s Marijom, zarobljenom u zrakoplovu bez pilota. Tijekom njihova razgovora, Forbes razmišlja o nekadašnjem susretu s nametljivim hipnotizerom i njegovom preminulom suprugom. Kao i u slučaju Bachovih prethodnih bestselera, priča je sredstvo za istraživanje različitih duhovnih i filozofskih pitanja. Bach zaključuje da je naš svijet rezultat jedne hipnotičke sugestije za drugom te da se tajna smislena života sastoji u tome da naučimo kontrolirati te sugestije. Evo što Richard Bach kaže o značaju svog rada: "Oduvijek imamo moć da promijenimo svoje halucinacije, a time i stvaran svijet! Tu moć poznajemo pod mnogim etiketama: pozitivno razmišljanje, zakon privlačnosti, tajna… Mi ne stvaramo vlastitu stvarnost, nego stvaramo vlastite privide, a ova nam knjiga pokazuje kako smo svi mi to radili svakog dana svog života i kako to radimo još i danas." Bach ima gorljive obožavatelje. Iskustvo čitanja "Privida" i "Galeba Jonathana Livingstona" milijuni smatraju događajima koji su im promijenili život. Da bi se dokopali ove knjige stajat će u redu.

Izvor: Odlican DOCX by nutricionista
Jezik: Srpsko-Hrvatski
Pismo: Latinica

Formati: EPUB/AZW3/MOBI

Download:

Hidden Content

Thanked by 83 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users