Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Skrivena projekcija (2009)

1 reply to this topic

bane7

bane7

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 4 thanks

Blizine (2009)

Please Login or Register to see this Hidden Content

Sinopsis

Aleksa je završio Likovnu akademiju u Beogradu i odlazi kod roditelja u Kikindu. Dok stopira na putu, jedna devojka mu staje i odlučuje da ga poveze. Saznaje da se ona zove Tamara, te sa njom uskoro započinje ljubavnu vezu.
Sladunjava ljubavna priča ubrzo menja svoj tok. Bezbrižnost koju je Aleksa do tada osećao prestaje kada u jednom kafiću nepoznati čovek pokuša da ga zadavi. Nakon toga završava u bolnici. Tamara stupa u kontakt sa doktorom Đorđetom koji, ispostavlja se, želi samo seks sa njom. U jednom parku, oni će se svi obračunati ali to neće rešiti Aleksinu situaciju i on zapada u ozbiljne psihičke probleme.

Uloge: Sanja Kokanov, Miloš Milekić, Danijel Kiš, Branko Radaković
Kamera, scenario, montaža i režija: Branko Radaković

Please Login or Register to see this Hidden Content

Thanked by 4 Members:
burdjija , Sesula , danijeladanijel , atilaF

srdjan46

srdjan46

Newbie

• Sponsor
  • Pip
  • 18 posts
  • 11 thanks
  • LocationAuckland, New Zealand

Rapidshare je uveo nova pravila i od njega vise nema vajde. Ovaj putlocker koji koriste momci sa ovog sajta meni se pokazao vise nego dobar. Niti me pita da upisujem one kerefeke niti mi ogranicava velicinu fajla niti brzinu. Uzgred, hvala svima na trudu.

Thanked by 3 Members:
danijeladanijel , Sesula , atilaF

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users