Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Microsoft Dynamics AX (2012)

1 reply to this topic

Joshida Kagero

Joshida Kagero

Silver Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPipPip
  • 3,915 posts
  • 1243 thanks
  • Location/root

80483522786015137714.png

Microsoft.Dynamics.AX.2012.R2.ISO-TBE

Microsoft Dynamics AX is the complete ERP solution for enterprises that provides a purpose-built foundation across multiple industries, along with comprehensive, core ERP functionality for financial, human resources and operations management.

Please Login or Register to see this Hidden Content

Ko nema u vugla, ima u Gugla
Posted Image

Proklete pijavice i bezkicmenjaci!

xdriver

xdriver

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Ne mogu da instaliram na win 7. Da li podrazava win 7? Linkovi su ispravni sve radi lepo, znam da nije ovde mesto da pitam oko ovih stvari ali ne mogu da posaljem pm jer nemam dovoljno postova. Potrebna mi je pomoc oko ovog instaliranja. Program mi je potreban pa bih zamolio ako mozete nekako da mi pomognete.

hvala unapred

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users