Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Molim sve članove da pročitaju

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,636 posts
  • 123771 thanks
  • Locationscrls
Poštovani članovi

Poslednjih dana možda primećujete manjak fleksibilnosti kod mene i admina Joshide.
Padne tu i poneka teža reč izmedju nas i članova, a Bogami i psovka... Nije mi ni na kraj pameti da se bilo kome izvinjavam za nešto, verujem ni Joshidi, ipak moram da primetim neke stvari u obostranom interesu...

- Nestrpljivost, razmaženost i potcenjivački odnos pojedinaca prema našem radu

Prvo da se zahvalim svim uploaderima što odvajaju vreme i trud da nešto podele sa nama. Što se tiče nekog ekskluzivnog uploada, nas dvojica iznosimo ponajveći teret, Joshida pogotovo. Sami smo tako izabrali i niko nas na to ne tera, niti tražimo bilo kakvu zahvalnost za to, ipak...
Ja sam u inostranstvu, dodjem kući jednom u par meseci. Tako sam stigao i sad u subotu. Nisam video ženu i dete duže vreme. Joshida gori od temperature još od petka. I onda ustanem u nedelju i vidim momka kako nezadovoljan komentariše što nema politike, a već je pola deset ujutru. Ne znam, meni je došlo da polupam kompjuter i da razjebem više bilo kakav rad. Ja ne znam da li pojedinci razumeju da mi nismo nikakvi botovi, već ljudi od krvi i mesa, sa porodicama i ličnim poslovima, koji izdvajaju i više vremena nego što je moguće da pojedinim razmažencima ugodimo. Pri tome ti isti ljudi nisu nijednom zapitali - da li nekako mogu da pomognem ovim momcima, da postavim neki link, prijavim neaktivan ili se barem zahvalim ako nešto skinem. Ne, on sa punim pravom tvrdi kako mi zajebavamo članove. Pitam ja vas koliko se puta desilo u proteklih nekoliko meseci da niste dobili novine?

Nedostatak volje da se pomogne aktivnosti ovog foruma

Warez je deljenje i mada mnogi misle da je jedino ispravno doći, skinuti i pobeći, nije tako. Treba učestvovati u radu, podeliti nešto sa članovima, izadji nekome u susret,dati nešto zauzvrat, barem lepu reč ili zahvalu... Svaka pomoć i sugestija je dobrodošla u svrhu razvoja i rasta foruma.
Postavimo takozvane donacije, ne zato što mislimo da se mogu prikupiti neka značajnija sredstva, već prosto da izazovemo nekakvu reakciju članova i signal da se naš rad priznaje, nećemo da kažemo da smo razočarani, ali...

Nedostatak članova tima

Fali nam moderatora i to nije tajna. Dodje nam čovek da bude mod, dobije sve uslove, upload servere, tretman koji zaslužuje, ali on ode na neke raspale forume i raspravlja u nekakvim caffeima o nekakvim idiotskim temama. Ne kažem, u dobrom delu smo sami odgovorni. Od samog početka foruma, ja lično, a sada i Joshida smo insistirali da član našeg tima prvenstveno mora biti edukovana, vaspitana i obrazovana ličnost sa opštom kulturom. Da li nedostatak moderatora govori o našim tvrdim standardima ili kulturi naše omladine prosudite sami. Evo gledam, ima ovde jako pametnih ljudi, aktivni su svakodnevno, pa zašto se ne bi javili, uzeli oblast koja im odgovara i radili sa nama na uredjenju foruma? 
Nadam se da pojedinci ne shvataju balkandownload zdravo za gotovo, kao mesto na kojem će sigurno pronaći najnovije stvari, a onda otići i vratiti se da podjebavaju i zezaju.

Da ne davim više, ukoliko ste sposobni da sklopite smislenu rečenicu bez gramatičkih pogrešaka, imate viška slobodnog vremena i možete nekako da doprinesete forumu, javite se. I sami znate da ćete doći ovde po najbrže postavljenu seriju, domaći film, knjigu... I sami znate da od ovog foruma boljeg nema ni u kakvom smislu (osim možda o nesuvislom bulažnjenju i prepisivanju naših postova i izdanja, takvih ima na tone). Zato ne budite razmaženi, nezahvalni i primitivni. Na pojedince se ovo odnosi, većina je vrlo korektna. U suprotnom naša interakcija će se razvijati u smeru u kojem niko ne želi.

Hvala vam na razumevanju.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

maliperica

maliperica

Newbie

• Members
  • Pip
  • 19 posts
  • 1 thanks

Потпуно си у праву, али такав је живот, ко год се нешто труди, људи умјесто да му помогну илчи да му макар дају моралну подршку, почну да га омаловажавају или гледају како да му наштете. Мало је правих уди који ће рећи свака част и нешто помоћи.

Слабо се разумијем , не могу нешто помоћи осим да поставим нешто што већ има, али би вам поручио да радите како мислите да је најбоље.

Онима који вам упућују критике, поручујем да има и других форума, па нека изволе тамо.

Или још боље нека оснују свој форум, па да сви видимо чудо над чудима :srce:

А ви наставите даље, знали сте шта вас чека кад сте почињали, без нервозе јер као што пјева Вајта :

"Не очекуј да те нико разумије, ти си човјек од заната....

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users