Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Slunjska brda (2006)

• Please log in to reply
4 replies to this topic

MaliGrizeBeton

MaliGrizeBeton

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2,524 posts
  • 3984 thanks

Slunjska brda (2006)

slunjska-brda.jpg

Rezija: Sedin Mehadzic

Uloge: Meliha Fakic, Izudin Bajrovic, Mario Drmac, Nada Djurevska, Ismet Horo…

Opis: Odlucivsi da napuste udobnost i sigurnost zemalja zapadne Evrope i da se vrate kuci u kako bi ucestvovali u odbrani svoje domovine, 1.227 Krajisnika u sest grupa krenulo je na put preko okupirane teritorije susedne Hrvatske. Bio je to put na zivot ili smrt, koji ce, osim u zivotima njegovih ucesnika, zauvek ostati zapisan u istoriji Bosne, ali i njene kinematografije. Film prikazuje dolazak trece grupe od 600 Krajisnika u Cazinsku krajinu i svu tezinu predjenog puta preko okupirane teritorije Republike Hrvatske, tadasnje tzv. SAO Krajine…

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

Upload domacih filmova posvecen jednom od najvecih uplaodera domacih filmova Lape Vecna ti slava druze

Thanked by 2 Members:
jukmario , atilaF

Duba047

Duba047

Newbie

• Members
  • Pip
  • 19 posts
  • 5 thanks
  • LocationZAGREB

interesantno...

Duba047

Thanked by 1 Member:
jukmario

OzGirl

OzGirl

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Da li je moguce za neki drugi server uptobox je jako spor. Hvala

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,428 posts
  • 10445 thanks

Da li je moguce za neki drugi server uptobox je jako spor. Hvala

Prvi koji se zali na brzinu sa uptoboxa , mora da je nesto do tebe jer ja na primer sa uptoboxa imam full brzinu skidanja kao free user .

Evo i dokaz 

i6907_dokaz.jpg

Thanked by 1 Member:
jukmario

MaliGrizeBeton

MaliGrizeBeton

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2,524 posts
  • 3984 thanks

ja imam premijum jedina razlika je sto ne cekam izmedju linkova i sto su "linkovi dozivotni" u oba slucaja i kao free i kao premijum download mi je oko 1.2MB/s 

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users