Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Felix J. Palma

2 replies to this topic

Miss Smila

Miss Smila

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 805 posts
  • 15232 thanks

Felix J. Palma -  Mapa vremena

10s5amu.jpg

Go­di­na je 1888. Svet ko­ri­sti bla­go­de­ti no­vog do­ba  par­nu ma­ši­nu, bi­cikl za dvo­je, naj­bo­ga­ti­ji čak i te­le­fon i to­a­let-pa­pir! Mla­di pi­sac H. Dž. Vels ob­ja­vlju­je svoj ro­man Vre­me­plov. S dru­ge stra­ne, to­kom Stra­vič­ne je­se­ni, Džek Tr­bo­sek ha­ra Lon­do­nom, ka­sa­pe­ći ne­du­žne „pri­ja­te­lji­ce no­ći".
Osam go­di­na ka­sni­je, bo­ga­taš iz naj­e­lit­ni­jeg de­la Lon­do­na, En­dr­ju Ha­ring­ton, že­li da se ubi­je, mu­čen gri­žom sa­ve­sti za­to što ni­je us­peo da spa­se smr­ti svo­ju lju­bav­ni­cu Me­ri Ke­li. Za to vre­me, nje­go­vi su­gra­đa­ni tram­va­jem Hro­no­ti­lus pu­tu­ju u bu­duć­nost, u 2000. go­di­nu, u ko­joj se od­i­gra­va pre­sud­na bit­ka u ra­tu iz­me­đu lju­di i ma­ši­na. U do­ba pro­cva­ta na­u­ke i teh­no­lo­gi­je, ju­na­ci Pal­mi­nog ro­ma­na Ma­pa vre­me­na kre­ću se neo­me­ta­no kroz pro­šlost i bu­duć­nost, sle­de­ći i me­nja­ju­ći vre­men­ski tok u skla­du sa svo­jim že­lja­ma i po­tre­ba­ma. Ali, ka­ko se sve to od­ra­ža­va na sud­bi­nu čo­ve­čan­stva? Fe­liks Pal­ma vo­di nas kroz de­talj­nu i pre­ci­znu stu­di­ju jed­ne epo­he u ko­joj se sva­kog da­na do­ga­đa­lo ne­što no­vo i re­vo­lu­ci­o­nar­no.

jezik: srpski
naslov originala: El mapa del tiempo
format: EPUB i AZW3 (za Kindle4)

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

MRTVE LINKOVE PRIJAVITI NA DUGME REPORT

Thanked by 70 Members:
bobyangel , dezdemona532 , sinisa59 , FenekV , JecaiVlada , mir555 , loznicka , mark2015 , Milo103 , Jovanka16 , djoxxx , s3ptease , danijelataskov , zeljkoduda , megmasters , hurricanez , kosingas , Valnjes , TalijaA , epiapi , kristy90 , mtkiki , pejkan85 , misRosali , slabun69 , fellix , kartagina1954+ , autonawy , shoneriana , Boka80 , st.gandra , Dixie , zarkojokicevic , Jelena1984 , Koati , cvrkut13 , goga134 , pahuljicaaa , komeci , Atlanta , anjamemedova , safronije , sashkitza89 , jopek , amadea , bruja , djratomir , severijan , bilja66 , ocrwarez , rastaman55 , OsBozo , cakarita , vdarkbloom , pedjatop , dusko51 , ivan gnjavic , veselinoviceva , tbabovic , lenica , cicaboca , colonel , barcelona , Knjigoljubče , gocigoci , alexa64 , Shanaz , zeljko62 , slonceslon , keno98

bili_piton

bili_piton

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 59 posts
  • 13899 thanks

Felix J. Palma - Vremenska karta

6-28+Time.jpg

London, 1896. Zahvaljujući nevjerojatnom broju izuma ljudi vjeruju da znanost može nemoguće učiniti mogućim. U takvoj atmosferi otvara vrata poduzeće Vremenska putovanja Murray, spremno ostvariti nedosanjani san čovječanstva: putovanje kroz vrijeme, čežnju koju je godinu dana prije pobudio pisac H. G. Wells svojim romanom Vremenski stroj. Čovjeku 19. stoljeća iznenada je omogućeno da otputuje u 2000. godinu. Claire Haggerty tako proživljava izvanvremensku ljubavnu priču s muškarcem iz budućnosti, a Andrew Harrington pak želi otputovati u prošlost, u 1888. godinu, kako bi voljenu ženu izbavio iz šaka Jacka Trbosjeka. I sam H. G. Wells izložit će se opasnostima vremenskih putovanja kad u njegovo doba stigne tajanstveni putnik s namjerom da ga ubije i preotme mu autorstvo nad jednim njegovim djelom, primoravajući ga na očajničko bježanje kroz stoljeća. Ali što se događa kad izmijenimo prošlost? Može li se povijest iznova napisati? 
U Vremenskoj karti Félix J. Palma stvara maštovitu i uzbudljivu povijesnu fantaziju, priču punu ljubavi i pustolovina kojom odaje počast počecima znanstvene fantastike i odvodi čitatelja na putovanje kroz vrijeme u očaravajući viktorijanski London. 
Palmina predanost fantaziji nije pokušaj bijega ni igra domišljatosti, već način razotkrivanja svijeta koji se oslobađa racionalizma. 
El Mundo 
Neobično i čudesno. Čarobno i pametno. Félix J. Palma nije samo napisao divan roman nego je i uspio stvoriti natprirodni tour de force. Vremenska putovanja, tragična ljubav, ubojstvo i tajna… Štivo puno iznenađenja i zadovoljstva koje se čita bez daha. 
International Bestsellers 
Prva Palmina knjiga objavljena u Sjedinjenim Državama briljantan je i intrigantan triler koji u tri isprepletena dijela istražuje posljedice putovanja kroz vrijeme. 
Publishers Weekly 
Palma je majstor domišljatih zapleta. 
Kirkus Reviews 

pdf, epub, azw3 hrv.

Hidden Content

Thanked by 82 Members:

ixtis

ixtis

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 331 posts
  • 44262 thanks

Felix J. Palma

Vremenska karta

6-28+Time.jpg

London, 1896. Zahvaljujući nevjerojatnom broju izuma ljudi vjeruju da znanost može nemoguće učiniti mogućim. U takvoj atmosferi otvara vrata poduzeće Vremenska putovanja Murray, spremno ostvariti nedosanjani san čovječanstva: putovanje kroz vrijeme, čežnju koju je godinu dana prije pobudio pisac H. G. Wells svojim romanom Vremenski stroj. Čovjeku 19. stoljeća iznenada je omogućeno da otputuje u 2000. godinu. Claire Haggerty tako proživljava izvanvremensku ljubavnu priču s muškarcem iz budućnosti, a Andrew Harrington pak želi otputovati u prošlost, u 1888. godinu, kako bi voljenu ženu izbavio iz šaka Jacka Trbosjeka. I sam H. G. Wells izložit će se opasnostima vremenskih putovanja kad u njegovo doba stigne tajanstveni putnik s namjerom da ga ubije i preotme mu autorstvo nad jednim njegovim djelom, primoravajući ga na očajničko bježanje kroz stoljeća. Ali što se događa kad izmijenimo prošlost? Može li se povijest iznova napisati? 
U Vremenskoj karti Félix J. Palma stvara maštovitu i uzbudljivu povijesnu fantaziju, priču punu ljubavi i pustolovina kojom odaje počast počecima znanstvene fantastike i odvodi čitatelja na putovanje kroz vrijeme u očaravajući viktorijanski London. 
Palmina predanost fantaziji nije pokušaj bijega ni igra domišljatosti, već način razotkrivanja svijeta koji se oslobađa racionalizma. 
El Mundo 
Neobično i čudesno. Čarobno i pametno. Félix J. Palma nije samo napisao divan roman nego je i uspio stvoriti natprirodni tour de force. Vremenska putovanja, tragična ljubav, ubojstvo i tajna… Štivo puno iznenađenja i zadovoljstva koje se čita bez daha. 
International Bestsellers 
Prva Palmina knjiga objavljena u Sjedinjenim Državama briljantan je i intrigantan triler koji u tri isprepletena dijela istražuje posljedice putovanja kroz vrijeme. 
Publishers Weekly 
Palma je majstor domišljatih zapleta. 
Kirkus Reviews 

EPUB - HR

Hidden Content

Edited by ixtis, 31 July 2017 - 15:31.

Thanked by 54 Members:
ivan gnjavic , VKresimir , sinisa59 , JecaiVlada , loznicka , shoneriana , Milo103 , vstaba52 , djoxxx , s3ptease , churdy , danijelataskov , mimetoid , Valnjes , SnowWhite Crow , super75hr , slabun69 , milanmatic , Violeta S. , autonawy , Dixie , aglam , cvrkut13 , bboobb , komeci , anjamemedova , aska , safronije , sasa1234a , kiki_ri , jopek , zoran.hajdukov , Ostap , bilja66 , ocrwarez , OsBozo , cakarita , katicazlatica , pflauzl1 , pedjatop , ncindric , Kloki , cicaboca , colonel , bumbo0123 , bojane , Knjigoljubče , skaroo , bongoraven , mark77 , ssjastreb , zeljko62 , postar , keno98

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users