Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

A. L. Kennedy

3 replies to this topic

svjetlohodni

svjetlohodni

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 236 posts
  • 10931 thanks
  • Locationsjeverojug

A. L. Kennedy - Day

21n2ssl.jpg

Osvojivši jednu od najuglednijih svjetskih književnih nagrada, nagradu Costa (nekoć poznata kao Whitbread) za najbolju proznu knjigu 2007. godine, škotska spisateljica A. L. Kennedy se sa romanom Day potvrdila kao umjetnički najvrsnija prozaistica koja danas stvara na engleskom jeziku.

Day govori o Drugome svjetskom ratu, o zračnoj bitki za Britaniju. Radnja počinje izravno, ulaskom u svijest glavnog junaka romana Alfreda Daya, kojemu je u ratnome rasporedu RAF-a zbog niska rasta zapalo najizloženije, dakle najgore moguće mjesto, kupola sa strojnicom u repu teškoga bombardera Lancaster...

Obrada anahronic doc, svjetlohodni epub.

Jezik Hr, pdf, epub, mobi

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Posted Image

Thanked by 105 Members:

svjetlohodni

svjetlohodni

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 236 posts
  • 10931 thanks
  • Locationsjeverojug

A. L. Kennedy - Raj

ie2syp.jpg

Raj je ambiciozni roman škotske spisateljice mlađega naraštaja A. L. Kennedy, koji je britanska kritika izdvojila kao jedno od najdojmljivijih djela na temu alkoholizma. Glavna junakinja Hannah Luckraft, "karijerna" je alkoholičarka, žena s potpuno dezintegriranom ličnošću..

Obrada anahronic doc, svjetlohodni epub.

Jezik Hr, pdf, epub, mobi

Hidden Content

Posted Image

Thanked by 84 Members:

severijan

severijan

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 1,103 posts
  • 56517 thanks

Raj - A. L. Kennedy

14038B.jpg

Sređivanje ove knjige je svojim skenom svojevremeno obezbedio Svjetlohodni i njemu pripada sva zahvalnost za nju. Kako sam tada (a i sada) radio samo doc. i pdf. formate, samo njih i mogu obnoviti - mada bih daleko više voleo da linkove obnovi sam Svjetlohodni kao izvorni autor posta i autor epuba - ovako mi pomalo deluje nedorečeno...

Doc. + Pdf.

Hidden Content

a170.gif

Thanked by 36 Members:
esad.maric , [email protected] , rus975 , autonawy , DelBoj , z.alex995 , snesko15 , Jovanka16 , djoxxx , sungirl , dr_markus , s3ptease , stari67 , ksb_3d , JecaiVlada , hydra , zakizaki , hurricanez , zlata biser , vlatko59 , kristy90 , ZoranBogojevich , banesto1963 , NoMeansNo , AB Normal17 , Cyrano , milicaub , jkensington , Zlobo , OliVera4 , bobyangel , danijelataskov , sinke73 , bilja66 , MoonlightX , ellroy

severijan

severijan

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 1,103 posts
  • 56517 thanks

Day - A. L. Kennedy

arts-graphics-2008_1129693a.jpg

Sređivanje ove knjige je svojim skenom svojevremeno obezbedio Svjetlohodni i njemu pripada sva zahvalnost za nju. Kako sam tada (a i sada) radio samo doc. i pdf. formate, samo njih i mogu obnoviti - mada bih daleko više voleo da linkove obnovi sam Svjetlohodni kao izvorni autor posta i autor epuba - ovako mi pomalo deluje nedorečeno...

Doc. + Pdf.

Hidden Content

a170.gif

Thanked by 48 Members:
esad.maric , rus975 , autonawy , pedjatop , DelBoj , nakssy , anisena , Jovanka16 , katarinarisan , djoxxx , sungirl , dr_markus , s3ptease , stari67 , Milo103 , JecaiVlada , hydra , hurricanez , vlatko59 , kristy90 , ZoranBogojevich , banesto1963 , NoMeansNo , white123 , bruja , AB Normal17 , Cyrano , Koati , milicaub , jkensington , Brankadj , marjan.st , pahuljicaaa , komeci , Zlobo , OliVera4 , bobyangel , ilija1 , sinke73 , danijelataskov , spidermix38 , Ela777 , stantaus , bilja66 , thunderolio , marmelad , MoonlightX , rob226

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users