Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Lude Zene

No replies to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 19,898 posts
  • 432748 thanks
  • Locationscrls

Lude Zene - Armija Lavova (2013) Full Album

n1azvmcwmne5w1mnbwcn.jpg

Novi album 

Please Login or Register to see this Hidden Content

udih Zena Armija lavova  sadrži deset pesama, sniman je u Užicu i Beogradu, a za produkciju su bili zaduženi Aleksandar Šišić i Saša Janković.

"Armija lavova je sigurno napredak u odnosu na Anahroniju, naš prethodni album, a što se tiče onog drugog, kreativnog dela, mi smo u svakom slučaju prilično ponosni. Očekujemo i nadamo se da će što više ljudi koji vole rock muziku čuti pesme. Oni drugi se ne moraju mučiti", navodi se u izjavi frontmena grupe Duška Civarića.

Promotivni koncert povodom objavljivanja novog albuma Lude žene održaće 2. maja u Gradskom kulturnom centru u Užicu.

1. Armija lavova
2. Crno i belo
3. Ona sama je
4. Adam i Eva
5. Kome pripadam
6. Neka bude krvi
7. Moja draga (feat. ZORAN PREDIN)
8. Usamljena zvezda
9. Letu ce skoro kraj Leto
10 Dobri ljudi

Download

nema aktivnih linkova

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 5 Members:
Kompel , sokec9971 , ja domi , skun3kk , krstovic

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users