Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Steven Greer - Zabranjeno znanje - Skrivena istina

No replies to this topic

2cukica4

2cukica4

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 53 posts
  • 1515 thanks
  • LocationBelgrade

skrivena-istina.jpg

U travnju 2004. godine u našoj kući na selu u okrugu Albemarle, nedaleko od Monticella Thomasa Jeffersona, okupilo se oko dvadeset i pet ljudi. Svrha sastanka bila je da ja, tijekom tjedan dana, dam usmeni izvještaj o događajima iz svog života. Ova knjige je rezultat tog sastanka.
Da budem iskren, knjiga koju držite objavljena je uz dosta strepnje. Otkriva osobna iskustva i događaje koji se, otvoreno govoreći, čine nevjerojatnima. Čak je i iščitavanje transkripata snimljenih vrpci povremeno bilo bolno i emocionalno teško iskustvo. Također, znam koliko se toga može iskoristiti za to da me se osobno napadne. No, vrijeme je da saznate: Zašto je liječnik koji je bio na čelu prometnog odjela hitne službe napustio svoju karijeru kako bi svijetu predstavio da nismo sami? Što sam to osobno doživio — od djetinjstva pa naovamo — što mi je pružilo znanje o svemirskim kulturama, kozmičkoj svijesti i uvid u čudesnu budućnost koja očekuje čovječanstvo? Koje su novoenergetske i pogonske tehnologije što nam mogu osigurati novi svijet lišen zagađenja, siromaštva i sukoba? Što je spona koja povezuje um, prostor, vrijeme i materiju — i kako bi jedna napredna civilizacija to mogla tehnološki iskoristiti? Kako izgleda nacrt za sljedećih petsto tisuća godina ljudske civilizacije — i kako se možemo premjestiti u to vrijeme? Što sam otkrio — i doživio — kada sam se susretao s čelnicima država, CIA-inim dužnosnicima, milijarderima i tajnim agentima od kojih svaki očajnički želi održati tajnost, no istovremeno se ipak mole za izlazak iz crne kutije u koju su se zatvorili? Tko je tajio ovu skrivenu istinu i zabranjeno znanje, i najvažnije - zašto?
Ova knjiga odgovara na sva ta pitanja, pa i više od toga. Ona je moje vlastito razotkrivanje. Nakon što sam utemeljio i vodio Projekt razotkrivanje, smatram da je vrijeme da milijuni ljudi koji prate naš rad saznaju istinu o tome kako sam došao do ovdje i što sam otkrio. Ne očekujem da će prosječni čitatelj prihvatiti sve, možda neće prihvatiti ništa od toga. U stvari, ne očekujem ništa. To je istina onakva kakvu sam pronašao i ovo je moj iskren pokušaj da tu istinu podijelim s drugima. Nadam se da ćete u tom mom dijeljenju od srca i iz uma pronaći neki smisao.

pdf, epub

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

PB902

Kindle PW

Thanked by 130 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users