Jump to content

Photo

Gayle Forman - If I Stay

2 replies to this topic

#1 TimeLady

TimeLady

Advanced Member

• E book tim
  • PipPipPip
  • 217 posts
  • 7635 thanks

Posted 24 April 2013 - 10:49

Gayle Forman

If I Stay #1

Ako ostanem

29o0l6s.jpg

Sedamnaestogodišnja Mia suočena je s teškim odlukama. Hoće li ostati vjerna svojoj prvoj ljubavi – glazbi – čak i pod cijenu da izgubi dečka i napusti obitelj i prijatelje?
Što će učiniti sa svojim životom?
A onda, jednoga jutra u veljači, Mia i njezina obitelj sjedaju u automobil i u trenutku se sve promijeni. Odjedanput nestanu svi izbori, osim jednoga. I samo on postane bitan ...
Ako ostanem bolno je lijep roman o snazi ljubavi, istinskom značenju obitelji i odlukama s kojima se svi moramo suočiti.

»Slušaj me«, rekao je glasom
oštrim poput šrapnela. Širom otvorim oči.
Uspravim se koliko mogu. I počnem slušati.
»Ostani.«

Sken: Janja

Format. azw3, epub, ePub

Hidden Content
Zahvalite se na dugme thanks da bi videli linkove.

Thanked by 137 Members:
vanja 1731 , Angel994 , sekacar , melesant , Nanna , anchicaa , nikolandk , anaduguet , Sanya13H , santonic , BelmaTosic , Stopalce , confused123 , dachy , olivera19300 , Tijana989 , anabmu , SAVANDJ , mazabebac , zeri , ipanema , vesna89 , mirjana75 , sony1974 , adela1980 , kels , b44 , draganast , vlax , citalica5 , Dgrozdan , dexdex , Drasa , ismihana , BronteE , tada , nesta , GreyRapture , saban64 , goca1357 , Poljo , Baron Samdi , naty1dnt44 , dusko51 , kokica90 , SrdjanRaska , SuziQ , mirka , duhic meduhic , stari67 , nebojsa2 , kelli013 , ana.vandjija , drsnivka , ludilule , aska , Lassy , dobromir , dubo , romantičar 111 , volter , danini , draga970 , cokica1991 , lilipavka , c4ja , tomisjad , analena , matrixsrdja , danijela.1975 , Farre , strom , bokica bokica , mupko , adeliese , mirella2005cro , mamil8 , Vekimrzli , mark77 , Fiona , ptanja , kompjuter1 , slaavica , bingo67 , jacki , Hristina74 , WoodWorker , astral , Dragana0211 , lunabgd , trimy , spatrce , dsrdjan , denis93 , melpomenicupic , gandilica , stereo , skipi , Halkiona , Annabel Lee , ivana12 , wsalew , makica1 , Prebond , Tanja 1971 , milvld , bane007 , Viktorija25 , Nyks , Anna89 , Ginger , Milo987 , nela012 , zaxxxx , cvetuljak , milica2012 , forster , Peter_Petrelli , Disco Ninja , Anyss , mah , dobri covek , zoka63 , merinns , mjokic , slabun69 , unaunic , doomxxx , fildej , vladimirsa , janja , maha01 , grgalica , vladislavrac , Modesti Blejz , zagajovanovic , acacvet

#2 TimeLady

TimeLady

Advanced Member

• E book tim
  • PipPipPip
  • 217 posts
  • 7635 thanks

Posted 20 April 2014 - 08:19

Gayle Forman

If I Stay #2

Kuda je otišla

2hy85g8.jpg

Tri godine posle nesreće koju je Mija jedva preživela u knjizi Ako ostanem, ona i Adam više nisu zajedno. Ali onda Adam, zvezda popularnog benda Šuting star, ostaje sâm jedne noći u Njujorku pred početak evropske turneje benda. Sasvim slučajno, te večeri Mija, sad veoma poznata violončelistkinja, ima koncert u Karnegi holu ...

Prešla si reku, na suvom me ostavila
Što me skoro ubilo, al’ ti si nastavila.
Raznela si most, i taj terorista ludi
Mahao je s tvoje obale i poljubac mi slao.
Krenuo sam za tobom ali sam prekasno shvatio
Da ispod mojih stopala samo vazduh je ostao

„Most“, četvrta pesma s albuma Kolateralna šteta

azw3, ePub, pdf

Hidden Content
Zahvalite se na dugme thanks da bi videli linkove.

Thanked by 102 Members:
vanja 1731 , Lala666 , Angel994 , majaubavin , santonic , BelmaTosic , confused123 , dachy , atlantina , mazabebac , zeri , Rose , Crvenans , kristin , hana1x , Baron Samdi , fordprefekt , Anyss , stari67 , Evaevelin , zagajovanovic , neven60 , ludilule , makian123 , Nikica87 , lilipavka , Green Zone , isimurdic , malimisec , marinasterjova , Carmen , Vekimrzli , mark77 , pedjolino , vesnastef , litoha , yolixeya , tiskicvet , astral , Laki111 , baldrick , janaemma , dekizica , draganap , Brankaca , otherbds , SrceOdMeda , petranka987 , sgordan , tetka1 , bulgarohton , ksenija2 , GlitterBaby , stela12 , ivanaj , simonida , donatko , Mr Highlander , nutricionista , Prebond , elza , unaunic , safeta5 , Nyks , sanja1910 , doli2012 , Ginger , Melita , brbljivica , nela012 , Nan Zgubidan , cvetuljak , lena379 , joja94 , Octopussy , valci007 , MiodragBook , janja , Marga agraM , forster , Peter_Petrelli , Lily69 , Disco Ninja , seltik011 , mah , elada8 , kikiskaj , lakiyu , Pepe le Tvor , slabun69 , sprinterica12 , lilian , book22 , fildej , nani064 , Lorena , Ivanka , volter , Jane , Lena_Lenči , sekacar , bojane

#3 TimeLady

TimeLady

Advanced Member

• E book tim
  • PipPipPip
  • 217 posts
  • 7635 thanks

Posted 16 June 2014 - 13:57

Gayle Forman - If I Stay - azw3, ePub, pdf

Obnovljeni linkovi

Thanked by 26 Members:
vanja 1731 , jok , Angel994 , Nanna , santonic , BelmaTosic , confused123 , SAVANDJ , mazabebac , gruco , nisali30 , kels , Dgrozdan , danini , kristin , saban64 , kokica90 , mirka , Anyss , Tanja 1971 , stari67 , Prebond , Ecky , Ginger , petarvetar , dubo

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )

eXTReMe Tracker