Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Gayle Forman - If I Stay

• Please log in to reply
2 replies to this topic

TimeLady

TimeLady

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 217 posts
  • 2068 thanks

Gayle Forman

If I Stay #1

Ako ostanem

29o0l6s.jpg

Sedamnaestogodišnja Mia suočena je s teškim odlukama. Hoće li ostati vjerna svojoj prvoj ljubavi – glazbi – čak i pod cijenu da izgubi dečka i napusti obitelj i prijatelje?
Što će učiniti sa svojim životom?
A onda, jednoga jutra u veljači, Mia i njezina obitelj sjedaju u automobil i u trenutku se sve promijeni. Odjedanput nestanu svi izbori, osim jednoga. I samo on postane bitan ...
Ako ostanem bolno je lijep roman o snazi ljubavi, istinskom značenju obitelji i odlukama s kojima se svi moramo suočiti.

»Slušaj me«, rekao je glasom
oštrim poput šrapnela. Širom otvorim oči.
Uspravim se koliko mogu. I počnem slušati.
»Ostani.«

Sken: Janja

Format. azw3, epub, ePub

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 31 Members:
ninana2016 , JaneLittle , blablablablabla , valeria , Tony3690 , moondog , cvrkut13 , MajaG72 , anchy22 , Marija_MnM , mtekic , Katecastle , amanda , kvasteva , Danica.. , poe3ija , Leontina , majakiss , Ela777 , brankabranki , dodo69 , Pandur , danilche , gile12 , ines7 , milicacarica , gocigoci , pleh9 , iva_latinov , aurora1311 , WeLav

TimeLady

TimeLady

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 217 posts
  • 2068 thanks

Gayle Forman

If I Stay #2

Kuda je otišla

2hy85g8.jpg

Tri godine posle nesreće koju je Mija jedva preživela u knjizi Ako ostanem, ona i Adam više nisu zajedno. Ali onda Adam, zvezda popularnog benda Šuting star, ostaje sâm jedne noći u Njujorku pred početak evropske turneje benda. Sasvim slučajno, te večeri Mija, sad veoma poznata violončelistkinja, ima koncert u Karnegi holu ...

Prešla si reku, na suvom me ostavila
Što me skoro ubilo, al’ ti si nastavila.
Raznela si most, i taj terorista ludi
Mahao je s tvoje obale i poljubac mi slao.
Krenuo sam za tobom ali sam prekasno shvatio
Da ispod mojih stopala samo vazduh je ostao

„Most“, četvrta pesma s albuma Kolateralna šteta

azw3, ePub, pdf

Hidden Content

Thanked by 28 Members:
ninana2016 , JaneLittle , vbekic19 , Tony3690 , valeria , moondog , cvrkut13 , maja008 , anchy22 , Marija_MnM , flux , mtekic , someone2332 , Katecastle , amanda , poe3ija , majakiss , Pandur , led555 , develll , danilche , gile12 , ines7 , lucija565 , gocigoci , smiljka56 , aurora1311 , WeLav

prepelica1

prepelica1

Newbie

• Members
  • Pip
  • 47 posts
  • 899 thanks

Ako ostanem

EPUB, sr

Hidden Content

Thanked by 6 Members:
maja008 , anchy22 , amanda , develll , danilche , gile12

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users