Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)

Šta bi ste voleli da vidite na forumu?

• Please log in to reply
77 replies to this topic

braniti

braniti

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

zdravo admini,
pitanje,
NA dijelu foruma :

Please Login or Register to see this Hidden Content

ima dost aknjiga sad dali je moguce staviti filter tako  da  se izlistavaju audio knjige samo za  djecu? 

hvala i
Pozdrav iz Amsterdama

doomxxx

doomxxx

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • 0 thanks

Pozdrav, predžem da se napravi spisak svih e-knjiga u folderu sa linkovima, radi preglednosti.  ;)

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,648 posts
  • 126690 thanks
  • Locationscrls

Sadasnji nivo vremena provedenog na forumu ne moze biti veci za clanove tima. Nema nas dovoljno i zahtevi koji se odnose na neki dodatni rad ce verovatno biti ignorisani.

doomxxx, imas dugme topic list u svakom podforumu, pa i u knjigama, skripta koja automatski azurira spisak svih tema.

Procunjajte malo po forumu, procitajte obavestenja i slicno pre nekog zahteva. Velika je verovatnoca da to sto vam treba vec postoji.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Praetorious

Praetorious

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 861 posts
  • 2289 thanks

Pozdrav, predžem da se napravi spisak svih e-knjiga u folderu sa linkovima, radi preglednosti.  ;)

To već odavno postoji i to vrlo pregledno, samo treba pogledati šta sve piše na ekranu.

milos87o

milos87o

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Nesto mi komp baguje,pa ne mogu da kliknem na Thanks,te ne mogu skidati nista.

Neko resenje?

volter

volter

Silver Member

• Administrator
  • 4,162 posts
  • 48524 thanks
  • Locationnisam ja odavde

Obriši cookies i history ili probaj drugim browserom (predlažem Chrome).

a056.GIF16_bd_Untitled-1.png

Nenad007

Nenad007

Newbie

• Members
  • Pip
  • 37 posts
  • 6 thanks

moze neko da postavi golove sa svetskih i evropskih prvenstva od 2000 do danas sa hrt i utakmice 1990 jugoslavija-spanija kad je radio nas komentator i vaterpolo jugoslavija-usa ja mislim isto nas komentator bio je neki crnogorac komentator naravno slika ako ima sto bolja 

Mistique

Mistique

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 556 posts
  • 13 thanks
  • LocationZa povrat računa kontaktiraj nadležne !

Test

Posto nema specijalnog dela na forumu za testiranje nekih funkcionalnosti (features) foruma
evo ja cu da iskoristim ovaj deo ovde da testiram jedan "kobajagi post sa linkom koji ima hide tag kao jednu od karakteristika" da vidim jel ce da ispadne onako kako je zamisljeno.

Ovo se prvenstveno odnosi na "code" i "hide" html tagove koje cu da ukucam bez ikakvih dugmadi sto se nalaze gore u toolbar-u, znaci kucanje rucno 100%

prvi ce da bude: [*code][*hide]htmlVrtic.com[*/hide][*/code]   (ovakav isti kod cu da napisem ovde ispod u sledecu liniju ALI bez zvezdica/asterisks)

evo i drugi ali malo izmenjen: [*hide][*code]htmlVrtic.com[*/code][*/hide]  (ovakav isti kod cu da napisem ovde ispod u sledecu liniju ALI bez zvezdica/asterisks)

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Da vidim koji bolje radi za moje potrebe jer sam totalno zbunjen zato sto neki od ovih tagova trenutno ne rade onako kako bi trebali u Messaging delu foruma (gde se salju privatne poruke).

Posle ovog testa cu vama moderatorima/adminima da javim da sam zavrsio pa da brisete ovaj post. Hvala na razumevanju.

Za povrat računa kontaktiraj nadležne !

Mistique

Mistique

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 556 posts
  • 13 thanks

Znaci sve radi ovde u ovom delu foruma, naravno, s tim da je ovaj drugi/poslednji primer ([*hide][*code]htmlVrtic.com[*/code][*/hide]) logicniji/ispravniji za ovu svrhu.

Jel tako?

Ako je tako onda brisi/delete ovaj celi post.

A ako nije onda brate reci kako je, jer ni jedan od ova dva primera trenutno ne radi kako treba u Messaging delu foruma.

superman

superman

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Nemoguca Misija To nema nigde na netu

Balkandownload je stvarno najbolji i samo tako nastavite

dulence

dulence

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 101 posts
  • 1429 thanks

Nadam se da je pravo mesto.

Voleo bih da vidim da je tekst citirane poruke nekako odvojen od odgovora na istu. 

Naime, kada se citira nečija poruka, stoji tamnije zaglavlje citirane poruke ali ne i tekst. Da li možete to da sredite?

Bilo bi lakše za čitanje kada bi i tekst bio zatamnjen kao i zaglavlje.

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,648 posts
  • 126690 thanks
  • Locationscrls

Nisi prvi koji ovo pita. Nazalost, IP board engine je tako projektovan i ne mozemo mnogo da uradimo po tom pitanju. I meni nekada smeta, cak sam trazio mogucnost da se to resi, ali bez profesionalnih kodera koji bi izmenili source samog foruma, to je nemoguce.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

dulence

dulence

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 101 posts
  • 1429 thanks

Ne znam koja se verzija IPB-a koristi za ovaj forum pa sam skinuo onu koju sam našao, tj, 3.3.1 i digao u lokalu. 

Default tema IPB-a lepo odvaja citat.

Evo sličice.

Kada sam to video, javila mi se pretpostavka da je nešto rađeno na ovoj temi koju koristi BD. Nažalost, nju nisam uspeo da nađem da bih je pogledao i isprobao. Međutim, našao sam neke druge forume koji je koriste i tu sam video da je isto izdvojen tekst citata. Evo sličice i za to.

Ne znam kako je na default temi na BD pošto je ja ne vidim u izboru ponuđenih ali ako administracija nju vidi, neka proveri da li je kao na prvoj slici koju sam postavio. Ako nije, onda tražite nekog ko poznaje IPB da to ispravi.

I da, backup, backup, backup pre svega. :)

dulence

dulence

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 101 posts
  • 1429 thanks

Možda ovaj link može biti od pomoći. Sada sam ga našao.

Mistique

Mistique

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 556 posts
  • 13 thanks

Voleo bih da vidim pravilo, (napominjem da je ovo predlog a ne zahtev) koje zabranjuje clanovima da imaju vise nego jedan identitet/pseudonim na forumu.

Ni jedan forum to ne dopusta iz mnogo razloga koji i te kako imaju smisla a o cemu ne bih sad i ovde govorio.

Svedoci smo nedavnog prepucavanja u kom "clanovi" javno iznose da imaju vise nego jedan identitet ovde na forumu - to nikako nije u redu.

Znaci svi mi smo budale koji imamo "samo" jedan nick? :(

Lep pozdrav.

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,428 posts
  • 10440 thanks

Non stop vrsimo proveru novih clanova i naravno da nije dozvoljeno imati vise od jednog naloga na forumu , na zalost nekad se desi da to prodje ali vrlo brzo to ispravimo .

amanda kvik

amanda kvik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 posts
  • 6 thanks

Želala bih da vas pohvalim imate veliki izbor knjiga po mom ukusu,ali imam i jednu kritiku naišla sam na nekoliko knjiga koje mi trebaju a imate ih postavljeno u epub formatu i još jednom valjda za tablete a nema pdf pa bih vas molila da to ispravite.Imam molbu Katedrala na moru Ildefonso Falkones i Nora Roberts Crna ruža i Crveni ljiljan da li ima nada da će se uskoro pojaviti kod vas u pdf.Pozdravljam vas puno.

boden

boden

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,187 posts
  • 13044 thanks
  • LocationSvugdje pomalo, nigdje zapravo

Želala bih da vas pohvalim imate veliki izbor knjiga po mom ukusu,ali imam i jednu kritiku naišla sam na nekoliko knjiga koje mi trebaju a imate ih postavljeno u epub formatu i još jednom valjda za tablete a nema pdf pa bih vas molila da to ispravite.Imam molbu Katedrala na moru Ildefonso Falkones i Nora Roberts Crna ruža i Crveni ljiljan da li ima nada da će se uskoro pojaviti kod vas u pdf.Pozdravljam vas puno.

Što se tiče Ildefonso Falcones i njegove "Katedrale" bit će uskoro, imam sken i kad završim ovo što sad radim ide ta knjiga u obradu. A u vezi onoga o pdf verzijama knjiga pogledaj ovo pa ćeš i sama vrlo lagano moći napraviti pdf od epuba:

"Bolje je naučiti nepotrebno, nego ništa." ~ Seneka, Epistulae Morales ad Lucilium ili Pisma o moralu (oko 60.)

volter

volter

Silver Member

• Administrator
  • 4,162 posts
  • 48524 thanks
  • Locationnisam ja odavde

A svi se ti formati sasvim lepo čitaju i na kompjuteru. Ako ne znaš kako pitaj Gugla   ;)

a056.GIF16_bd_Untitled-1.png

Божо91

Божо91

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 469 posts
  • 6363 thanks

Voleo bih da ima neki online sektor za gledanje crtaca :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users