Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

prženje igrica

• Please log in to reply
5 replies to this topic

miki9763

miki9763

Newbie

• Members
  • Pip
  • 15 posts
  • 1 thanks

Pozdrav,evo skinuo sam igricu za klinca o Garfieldu pa molim znalca da mi pobliže objasni kako da to snimim na cd s obzirom da nije onaj klasični iso fail.Tks

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,428 posts
  • 10405 thanks

Najbolje bi bilo da nam kazes u kom formatu je igra , ili ako mozes da slikas nekim programom pa da vidimo , mada Alcohol bi trebalo da moze da zavrsi posao .

miki9763

miki9763

Newbie

• Members
  • Pip
  • 15 posts
  • 1 thanks

Evo je tu na forumu,zove se Garfield lasagna,kad se raspakura dobije se bin i cue fail.

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,428 posts
  • 10405 thanks

Axa ok skini alcohol 120 program on ce zavrsiti oko rezanja sve , ides na opciju image burning wizard kada instaliras program i pokrenes ga.

miki9763

miki9763

Newbie

• Members
  • Pip
  • 15 posts
  • 1 thanks

Evo radim pa javim da li je sve ok.Još kad bi mi neko postavio staaaaaru igricu "40winks"(igrica kćerinog djetinjstva!!) u iso formatu bio bi mu neizmjerno zahvalan.Tks

miki9763

miki9763

Newbie

• Members
  • Pip
  • 15 posts
  • 1 thanks

Napravio sam i radi,hvala Bogu,unuk je presretanMolim Vas sve skupa nađite nam "40winks"igricu da radi.MOLLLLLLLLLLIIIIIIIIMMMMMMMMMMM   VAAAASSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users