Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

savet u vezi slike

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

tdem

tdem

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,120 posts
  • 18 thanks
  • LocationPetrovaradin
Hteo sam da postavim sliku u nae slike uradio sam sve kako je objasnjeno isao na dodaj.rs skinuo sliku ali kad hocu da je postavim nje nema. Da li mora biti nekog odredjenog foremata ili nesto drugo nije mi jasno. Slika se posanje ali je nema u nasim slikama tako da neznam gde odlazi to sto saljem.

Coder

Coder

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 442 posts
  • 6 thanks
Kako izgleda link koji okačiš?
Okači ga ovde.

tdem

tdem

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,120 posts
  • 18 thanks
  • LocationPetrovaradin
Na dodaj.rs za sliku postoje 4 linka neznam koji da stavim i na koji način evo jedan

Please Login or Register to see this Hidden Content

Coder

Coder

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 442 posts
  • 6 thanks
Dalji postupak je jednostavan.
Klikneš na sličicu slike (ispod ove B, što boldira slova), i prekopiraš adresu slike. Probaj ovde, čisto radi potvrde da je problem rešen.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users