Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Richard Matheson

7 replies to this topic

babaloo

babaloo

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 123 posts
  • 5838 thanks

Ovo nije moj scan,niti obrada,sve pohvale originalnom autoru. Mene je privukla posle odlične trilogije "Soj"-Giljerma Del Tora i Čak Hogana.

2e1u5pe.jpg

Ja sam legenda

jezik: srpski
izvor: Polaris cd

EPUB

Robert Nevil je verovatno jedini preživeli čovek na zemlji. Svi ostali ljudi preobrazili su se u krvožedna bića koja se pojavljuju isključivo noću. Oni žude za Nevilovom krvlju. Dan za danom, on pribavlja namirnice i ostale stvari neophodne za život, u nadi da napolju postoji još neko ljudsko biće koje je opstalo. Ali sve vreme stvorenja vrebaju u tami, prateći svaki njegov pokret, čekajuci da napravi grešku...

Koliko dugo može jedan čovek opstati u svetu vampira?

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

„Mislim da je pisac koji je izvršio najveći književni uticaj na mene Ričard Metison. Knjige kao što je Ja sam legenda za mene su bile inspiracija.“
Stiven King

„Ovo je jedan od deset najboljih romana svih vremena o vampirima.“
Fangoria

„Najinteligentnija i najuzbudljivija vampirska priča još od Drakule.“
Din Kunc

Thanked by 145 Members:

Lena_Lenči

Lena_Lenči

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,560 posts
  • 69458 thanks

Komešanje odjeka - Ričard Metison

3Bq5AnE.jpg

Paranoja naspram nepoznatih užasa navodi jednog čoveka da ispita svaki kutak svog razuma u situaciji u kojoj je potpuno bespomoćan.

Tom Volas je vodio sasvim običan život sve do jedne, na prvi pogled, bezazlene hipnotizerske seanse, koja u njemu budi parapsihoioške sposobnosti, za koje nije ni znao da ih poseduje. Iste noći, boreći se sa nesanicom, Tom spoznaje da čuje misli ljudi oko sebe i saznaje šokantne tajne koje nije želeo da otkrije. Vrlo brzo uvida da je to tek početak, a dojučerašnji miran i uobičajen život odjednom se pretvara u istinski košmar. Strahote tek započinju kada, protiv svoje volje, primi poruku iz groba! Tom je suočen sa strašnom činjenicom da žrtva ubistva zahteva da joj pomogne da pronađe svog ubicu.

scan: severijan
obrada: nela012.....  :flower:
epub obrada: volter

format: epub + mobi

Hidden Content

Mrtve linkove prijavite na dugme Report

Thanked by 201 Members:

Pepe le Tvor

Pepe le Tvor

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 2,512 posts
  • 120479 thanks

Ricard Metison - Paklena kuća

default1_zpsbb33cce8.jpeg

Rolf Rudolf Dojč, novinski magnat, umire. Ali kada počne ozbiljno razmišljati o svojoj smrti, nudi po sto hiljada dolara jednom fizičaru i dvoma medijumima ne bi li pronašli konačni odgovor na pitanje da li postoji život posle smrti.

Doktor Lajonel Baret, fizičar, zajedno sa medijumima, kreće put Belaskove kuće u Mejnu, najozloglašenije uklete kuće u Americi, koja je već mnoge oterala u smrt ili ludilo.
Za jednu noć, Baret i njegovi saradnici istražiće ovu kuću i otkriti zbog čega je među stanovnicima gradića poznata kao – paklena. Pritom će i sami postati njene žrtve, jer onaj ko kroči u Paklenu kuću mora se suočiti sa sopstvenim uništenjem, mentalnim i fizičkim.

sr/lat

Sken i obrada: Pepe le Tvor

Ovde želim da se zahvalim na nesebičnoj pomoći koju su mi pružili [email protected] i volter, koji ne opraštaju greške ali imaju bezgranično strpljenje

ePub, pdf, azw3

Hidden Content

Sve ima svoj kraj, osim ljudske gluposti

Thanked by 242 Members:

Agata

Agata

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 916 posts
  • 59598 thanks

Richard Matheson - Ja sam legenda

screenshot1.png

Robert Nevil je verovatno jedini preživeli čovek na zemlji. Svi ostali ljudi preobrazili su se u krvožedna bića koja se pojavljuju isključivo noću. Oni žude za Nevilovom krvlju. Dan za danom, on pribavlja namirnice i ostale stvari neophodne za život, u nadi da napolju postoji još neko ljudsko biće koje je opstalo. Ali sve vreme stvorenja vrebaju u tami, prateći svaki njegov pokret, čekajuci da napravi grešku...

pdf
srpski

Hidden Content

FilesFlash je prestao sa radom, linkovi su mrtvi. Pošaljite link teme knjige koja vas interesuje na pp i link će biti zamenjen, ili prijavite uredniku.

Thanked by 97 Members:

lovren90

lovren90

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 posts
  • 741 thanks

Richard Matheson - Komešanje odjeka

3Bq5AnE.jpg

Paranoja naspram nepoznatih užasa navodi jednog čoveka da ispita svaki kutak svog razuma u situaciji u kojoj je potpuno bespomoćan.
Tom Volas je vodio sasvim običan život sve do jedne, na prvi pogled, bezazlene hipnotizerske seanse, koja u njemu budi parapsihoioške sposobnosti, za koje nije ni znao da ih poseduje. Iste noći, boreći se sa nesanicom, Tom spoznaje da čuje misli ljudi oko sebe i saznaje šokantne tajne koje nije želeo da otkrije. Vrlo brzo uvida da je to tek početak, a dojučerašnji miran i uobičajen život odjednom se pretvara u istinski košmar. Strahote tek započinju kada, protiv svoje volje, primi poruku iz groba! Tom je suočen sa strašnom činjenicom da žrtva ubistva zahteva da joj pomogne da pronađe svog ubicu.

Pdf

Hidden Content

Thanked by 96 Members:

prepelica1

prepelica1

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 67 posts
  • 4929 thanks

Ovo nije moj scan,niti obrada,sve pohvale originalnom autoru. Mene je privukla posle odlične trilogije "Soj"-Giljerma Del Tora i Čak Hogana.

2e1u5pe.jpg

izvor: Polaris cd

EPUB

Uradio sam spellchecking i procitao.

Ispravljene uocene greske.

Doradjen CSS.

EPUB, AZW(hyphenated

Hidden Content

Thanked by 140 Members:

bijesna_glista

bijesna_glista

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 102 posts
  • 24779 thanks

Richard  Matheson - Dok  budan sanjam

KNc8d16.jpg

Nakon smrti sina i kćeri u saobraćajnoj nesreći, Kris i Eni Nilsen prolaze kroz teško i dugo razdoblje žaljenja. Nesrećnu porodicu uskoro pogađa nova tragedija u kojoj i Kris izgubi život, ostavivši Eni posve samu. Kris nakon smrti dospeva u raj i ponovo se susreće s decom, srećan zbog saznanja da će jednog dana i Eni biti s njima. Kad dozna da se Eni ubila, Kris ne okleva otići do pakla u potrazi za voljenom ženom.

obrada maki&neky

PDF

Hidden Content

Thanked by 209 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 7,037 posts
  • 333398 thanks
  • Locationnisam ja odavde

Richard  Matheson - Dok  budan sanjam

epub/azw3

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png
Pomognite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom - više info na linku ispod

http://www.balkandow...je/#entry417322

Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 214 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users