Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Kazi zasto me ostavi (1993)

1 reply to this topic

MaliGrizeBeton

MaliGrizeBeton

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2,524 posts
  • 14656 thanks

File size : 700MB

kazi-zasto-me-ostavi.png

6yh7b8.jpg

[info]

Please Login or Register to see this Hidden Content

Prica o mladom coveku koji dobije, 1991. godine poziv za vojnu vezbu i potom se nadje na 

vukovarskom frontu gde provede punih pet meseci. Vrativsi se sa fronta, mladic otkriva promene u sebi, ali 
i gradu u kome je ziveo. Potpuno izgubljen ne nalazi nacin da uspostavi kontakt sa okolinom, i kada se 
najmanje ocekuje desava mu se ljubav sa devojkom koja je prezivela sve strahote ovoga rata.

[download]

Thanked by 5 Members:
hajdukjovance , zorandju , iletra , kalence578 , milanzivic

Zoran_

Zoran_

Silver Member

• VIP
  • PipPipPipPipPip
  • 4,519 posts
  • 76863 thanks

kazi-zasto-me-ostavi-199.jpg

imdb6.jpg

Prica o mladom coveku koji dobije, 1991. godine poziv za vojnu vezbu i potom se nadje na
vukovarskom frontu gde provede punih pet meseci. Vrativsi se sa fronta, mladic otkriva promene u sebi, ali
i gradu u kome je ziveo. Potpuno izgubljen ne nalazi nacin da uspostavi kontakt sa okolinom, i kada se
najmanje ocekuje desava mu se ljubav sa devojkom koja je prezivela sve strahote ovoga rata.

kazi-zasto-me-ostavi-199.gif

kazi-zasto-me-ostavi-199.jpg

download.gif

Kazi zasto me ostavi (1993) DVDRip avi

filesflesh2.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

bMA09rm.gif

Skidanje sa FilesFlash-a

2kYcYB6.jpg

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 17 Members:
TopRakun , vajtaun , patuljakse , acika94 , brankoz13 , zorandju , markoni981 , magicgolub , Budan87 , marek_05 , urs517 , Urosito , cowboy6812 , hajdukjovance , milanzivic , mikula11 , nikolabns

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users