Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Neko me ipak čeka (2009)

1 reply to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 23,347 posts
  • 993510 thanks
  • Locationscrls

Neko me ipak čeka (2009)  TVRip XviD

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 16 Members:
Maddow , borgen , zokizokizoki , Lila76 , idombaj , jovanicv , direhard , marija sevic , zagortnt , PetarD3 , beograd75 , gerpu , peromare , jocan123 , atilaF , nikolabns

Biotloneta

Biotloneta

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,403 posts
  • 64533 thanks
  • LocationRobija
Neko me ipak čeka (2009)

MV5BYzYxMjE3ODYtZDA4My00MzkyLWE0MmYtNWMz

Please Login or Register to see this Hidden Content

Opis: ilm se sastoji od tri povezane price. U prvoj prici, “Hol”, Vanja i Dara, žene srednjih godina i razlicitih socijalnih statusa, susrecu se u holu klinike dok cekaju na abortus. U drugoj prici, “Put”, koja se odigrava u seoskoj sredini negde u Srbiji, majka vodi putem kcerku ka doktoru koji živi sam u vagonu u kojem obavlja ilegalne abortuse. U trecoj prici, “Voda”, Nada, mlada žena u kasnim dvadesetim godinama života, prisjeca se u zatvorskoj celiji tragicnih dogadaja koji su je natjerali da ubije svog muža. U klinici, u koju je policijskom maricom odvode na abortus njegovog dijeteta, susrece osobu koju nije ocekivala.

Uloge:
Anica Dobra Vanja
Nada Šargin Nada
Mirjana Karanovic majka
Aleksandra Nikolic doktorka
Ljubomir Bandovic Nadin muž
Ljiljana Stjepanovic Nadina svekrva
Marija Vickovic cerka
Dušanka Stojanovic Dara
Tanasije Uzunovic Doktor
Elizabeta Ðorevska Cuvarka u zatvoru
Dubravko Jovanovic vrtlar
Aleksandar Ðurica biciklista

Režija: Marko Novakovic

Žanr: Drama

2i8693brzq0.png

8QtwciY.jpg

Neko me ipak čeka (2009) TVRip.DivX

uptobox4cf5d.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

tumblr_o89ik1YZEl1ssbvp5o1_500.gif

Za repload mrtvih linkova (domaćih filmova) ili želje za postavljanjem nekog filma kog ne možete da pronađete, obratite mi se putem privatne poruke.

Thanked by 44 Members:
Ivan2010 , Jorgos , lilke , vanzemaljac92 , chefko , draganiuss , Chika_Miki , icaleptir , jovicai , neprilagođen , tickom , Urosito , danijeladanijel , graf , enterhak , borgen , zokizokizoki , 710pa , palilula , mrati , idombaj , mikula11 , vristic , horkolerbus , direhard , marija sevic , zagortnt , stacker170472 , Colors , PetarD3 , bezdread , arzak , Alenbeg , Miki_Kiki_Riki , dhorvat08 , MimaNZ , maldivi , tole321 , beograd75 , zoran48 , medoZD , gerpu , dakle , brankoz13

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users