Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Neko me ipak čeka (2009)

• Please log in to reply
No replies to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,633 posts
  • 123004 thanks
  • Locationscrls

Neko me ipak čeka (2009)  TVRip XviD

c8l3ew8n8t7p0dztow0y.jpg

Režiser: Marko Novakovic
Scenario: Marko Novakovic Dusan Premovic 
Producent: Dobrivoje Ilic Alex Nikolic Slavica Stefanovic 
Muzika: Vladimir Pejkovic 

Uloge Tumače:
º Anica Dobra kao Vanja 
º Dusanka Stojanovic kao Dara 
º Mirjana Karanovic kao Majka 
º Marija Vickovic kao Cerka 
º Tanasije Uzunovic kao Doktor 
º Nada Sargin kao Nada 
º Ljubomir Bandovic kao Nadin muz 
º Ljiljana Stjepanovic kao Nadina svekrva 
º Elizabeta Djorevska kao Zatvorska cuvarka 
º Mirjana Djurdjevic kao Glavna medicinska sestra 

Film Marka Novakovića, "Neko me ipak čeka", urađen u produkciji Dramskog i Domaćeg serijskog programa Radio-televizije Srbije (2009), višestruko nagrađivani projekat RTS-a na filmskim i televizijskim festivalima u zemlji i inostranstvu.

U filmu iz ovog vremena Neko me ipak čeka, kroz prozor današnjeg turobnog i složenog trenutka, četiri žene bore se za svoj stav, svoj integritet, svoje dostojanstvo i svoje pravo na odluku na pitanje: roditi ili ugasiti novi život?

Film se sastoji od tri povezane priče: u prvoj priči (Hol) Vanja i Dara, žene srednjih godina različitih socijalnih statusa, susreću se u holu klinike, dok čekaju na abortus. Taj neočekivani susret pokrenuće bujicu pitanja u njima i naterati ih da dobro preispitaju svoju odluku.

U drugoj priči (Put), koja se odigrava u seoskoj sredini negde u Srbiji, majka vodi ćerku putem ka doktoru koji živi sam u vagonu u kome obavlja ilegalne abortuse. Čitavim putem traje sukob tradicionalnog stava protiv vanbračne trudnoće i mladalačke želje za rođenjem novog života iz ljubavi.

U trećoj priči (Voda) Nada, mlada žena u kasnim dvadesetim godinama života, priseća se u zatvorskoj ćeliji tragičnih događaja koji su je naterali da ubije svog muža. U klinici, u koju je policijskom maricom odvode na abortus njegovog deteta, susreće osobu koju nije očekivala.

Screen

pkmi12sc8pabt391w07i.jpg

Download

Please Login or Register to see this Hidden Content

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 2 Members:
atilaF , nikolabns

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users