Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Darko Macan - Teksas Kid (i još neka moja braća)

1 reply to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 23,397 posts
  • 1008491 thanks
  • Locationscrls

v6hk.jpg

Tane je pogodilo Kida u obraz i razletjelo se. Oko je curilo, tjeme je eksplodiralo. Okrvavljeni čuperak kose rotirao je na pedalj od stropa, sve škropeći purpurnim kapljicama. Tijelo je teško udarilo na sag, odskočilo, trznulo se i smirilo u grču. A tada ... Tada, kao kad se slike preklapaju u crticu, scena je izblijedila i ustupila mjesto drugoj. Krv i tkivo su nestajali, a Kidova se glava naočigled obnavljala. Oko je bilo tu, rupa na potiljku se zatvarala. U trenutku kada je otac utrčao u hodnik, Kid se pridizao, prstima za-ustavljajuči krv iz male rane na sljepoočnici. Što se dogodilo? Kide, ranjen si?! Kid je ustao, ni ručnik mu nije spao u čitavoj priči. Obična ogrebotina, tata, rekao je.

Format: PDF

Jezik: hrvatski

Obrada: tobacco

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 36 Members:
Harvje , Patak Osoba , mkluk , fidel36 , mali mrav , anisena , acalilic , sivonj , danijelataskov , s3ptease , Margarita_Bulgakova , deeleya , JecaiVlada , zakizaki , dezdemona532 , borabora01 , kartagina1954+ , proteus77 , Jovanka16 , fellix , evo ja , Dixie , lilit_adamov , lupusexmachina , Violeta S. , erblin , Veli Jura , kety55 , Zlobo , bobyangel , khan , sashkitza89 , cecavojin , gogson66 , sinke73 , bilja66

andrejs

andrejs

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 posts
  • 763 thanks

Tane je pogodilo Kida u obraz i razletjelo se. Oko je curilo, tjeme je eksplodiralo. Okrvavljeni čuperak kose rotirao je na pedalj od stropa, sve škropeći purpurnim kapljicama. Tijelo je teško udarilo na sag, odskočilo, trznulo se i smirilo u grču. A tada ... Tada, kao kad se slike preklapaju u crticu, scena je izblijedila i ustupila mjesto drugoj. Krv i tkivo su nestajali, a Kidova se glava naočigled obnavljala. Oko je bilo tu, rupa na potiljku se zatvarala. U trenutku kada je otac utrčao u hodnik, Kid se pridizao, prstima za-ustavljajuči krv iz male rane na sljepoočnici. Što se dogodilo? Kide, ranjen si?! Kid je ustao, ni ručnik mu nije spao u čitavoj priči. Obična ogrebotina, tata, rekao je.

epub/hr

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 29 Members:
mjanic024 , iljocare , pedjatop , anisena , JecaiVlada , Fiume_Fan , danijelataskov , s3ptease , dylandog77 , otam , sandra-pavlovic , evo ja , mave , Dixie , bmb , lilit_adamov , AB Normal17 , erblin , duby , antosa , komeci , spajder328 , bobyangel , spidermix38 , goga134 , zdenkaberanic , gordanagoga , cakarita , bilja66

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users