Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

POHVALA

• Please log in to reply
16 replies to this topic

santon

santon

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 0 thanks

Bok majstorima i svim koji upload-ju filmove i crtiče..
Klinac mi je oduševljen a ja sam nakačen ko nekakav ovisnik.. 
Svaka Vam čast i svaka čast adminu i onima koji su napravili ovaj forum.. keep going..  :yes:  :yes:  :yes:

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,423 posts
  • 10251 thanks

Hvala na lepim recima i uzivaj .

kristina83

kristina83

Newbie

• Members
  • Pip
  • 32 posts
  • 85 thanks

najbolji ste

nik

nik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 41 posts
  • 0 thanks

Ovo je NAJBOLJI sajt na Balkanu,Vaseljeni i nesto blizoj okolini...!!! Kad utonete u svakodnevnicu (znate sta mislim!) i onda otkrijete da postoje,jos uvijek mjesta za okupljanje gdje vrjedi ''otici'' i ,sa nadom, vidjeti da inteligencija jos ma sansu..cak i na brdovitom...hmm..terenu (Balkanu).Postojali u ovom obliku jos jedno milenij i pol..a poslje nek muskim clanovima put predje plavusa,a clanicama plavac...pa sto Vam bog da!!!

CandyMan

CandyMan

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 175 posts
  • 1057 thanks

Mislim da na celom internetu ne postoji domaći forum koji obrađuje digitalna izdanja knjiga tako dobro ne kopirajući i kradući od drugih,nego ste toliko dobri da drugi kradu od vas.

Svaka čast ekipi zaduženoj za Elektronske knjige od srca !

I ostalima naravno .

Raj sam oduvek zamišljao kao svojevrsnu biblioteku. – Horhe Luis Borhes

nik

nik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 41 posts
  • 0 thanks

Ovih sam dana,kako to netko otpjeva u ne tako dalekoj proslosti,mjenjao PC (i nije bolji..) i bio sam u frci d negdje uz put ne ostanem bez kratice ka BD..Na srecu sve je proslo,hmm..OK. Htjeo sam reci da sam poslao link BD (adresu) nekim dobrim ljudima u Australiju,USA i GB...stalno mi kukaju kako nema ni slova po naski...E,sad nek izvole...bolje nemogu jer ne postoji...

sino55

sino55

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • 0 thanks

ovim putem želim zahvaliti svima koji su mi omogućili da moje nećakinje i dalje mogu gledati crtiće,pa čak i dalje igrati igrice na svojem ps2.hvala svima od srca i puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.HVALA SVIMA!!!

dulence

dulence

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 101 posts
  • 1415 thanks

Hvala na knjigama. :)

TonyBiH

TonyBiH

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 16 thanks

Odlični ste. Samo tako nastavite. Nemojte mi zamjeriti na neaktivnosti u postovima jer sam trenutno u gužvi a čim uhvatim vremena mogu doprinjeti u knjigama, stripovima, psx igricama, muzici...

Pudja23

Pudja23

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • 56 thanks

Veliko hvala na svim crtićima i filmovima

Bodonji

Bodonji

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • 0 thanks

Kratko i jasno !!  Sve cestitke i pohvale ekstra ste !!!!!!!!

mistymarie

mistymarie

Newbie

• Sponsor
  • Pip
  • 23 posts
  • 0 thanks

duuugo se nisam nečemu na internetu obradovala kao ovom site-u. oduševljena sam ponudom e-knjiga. skinula sam ih masu, a kindle mi još nije ni došao.  :D

veselim se kao malo dijete. pohvale svima, najviše janji i nanici  :wub:

gorankovacevic977

gorankovacevic977

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks

Sta drugo reci nego da ste najbolji, imate ogromnu kolekciju knjiga, stripova u svim formatima. Samo nastavite tako. Trenutno sam na vasem forumu i proucavam kako se obradjuju knjige i prebacuju u druge formate, pa se nadam da cu podeliti sa svima knjige i stripove koje ja imam u mojoj kolekciji. Sretni vam predstojeci praznici i sve najbolje svim clanovima ovog sajta. 

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 1,789 posts
  • 24049 thanks

Sta drugo reci nego da ste najbolji, imate ogromnu kolekciju knjiga, stripova u svim formatima. Samo nastavite tako. Trenutno sam na vasem forumu i proucavam kako se obradjuju knjige i prebacuju u druge formate, pa se nadam da cu podeliti sa svima knjige i stripove koje ja imam u mojoj kolekciji. Sretni vam predstojeci praznici i sve najbolje svim clanovima ovog sajta. 

Hvala, trudimo se. Ako treba bilo kakva pomoć oko knjiga tu je e-book tim i VIP tim koji su uvek spremni pomoći.

Knjiga dobija život tek čitanjem.

Čitalac joj daje život, sastavljajući slike koje stvaraju imaginarni svet u kojem likovi žive.

(Musso)

pepyto

pepyto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 164 posts
  • 52 thanks
  • LocationDelta Quadrant

Pomoć, savet, podrška, sve je tu . . jednom rečju    NAJBOLJI  FORUM.

Edited by pepyto, 19 December 2014 - 23:34.

delfino

delfino

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 0 thanks

Celom Balkan timu zelim zdravu i srecnu 2015.godinu    

pepyto

pepyto

Advanced Member

• Members