Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Predlozi / Pohvale / Info

10 replies to this topic

Mr. Johnson

Mr. Johnson

The Warez GOD

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 19,825 posts
  • 321832 thanks
  • LocationSouth Crossroad

hocete da ukazete na neku gresku

ili imate neki predlog

mozda zelite da pohvaliite nesto

ucinite to ovde

gleda%20kroz%20prozor-smesan.gif

I tako shvatiš … Da nije važno imati gomilu ljudi oko sebe. Važno je imati one prave.

Thanked by 9 Members:
dragorobi , beograd1960' , beograd75 , stevan.oberknezev , aca.d , Shommy77 , Radpg , mycko , RnR Nigger

haba

haba

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • 13 thanks

svaka cast, ja sam vam strasno zahvalan, vi ste neumorni cak ni ne stignem sve slusati koliko vi materijala stavljate svaki dan

hoster site su nezamislivo brzi, najbolji na internetu

hvala, hvala

Thanked by 4 Members:
dragorobi , beograd1960' , beograd75 , Mr. Johnson

Krivi toranj u pizi

Krivi toranj u pizi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 3 thanks

Please Login or Register to see this Hidden Content

meni samo ostaje da ti se zahvalim na diskografiji legende na fruli Bore Dugic.Pozdrav!!!!!

Thanked by 3 Members:
beograd1960' , beograd75 , Mr. Johnson

Micky93

Micky93

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 3 thanks

Hvala Vam mnogo za Zeljko Samardzic - Zveket Srca! Bio je samo jedan rip u 320 na internetu, i to sa losim krajevima u nekoliko pesama.

Thanked by 3 Members:

Macedon

Macedon

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 9 thanks

Hvala za muziku iz filma Crni Bombarder

Thanked by 3 Members:

kingofcool

kingofcool

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 220 posts
  • 3986 thanks
  • LocationRoad to Eden

Hvala ekipi na tolikim ispunjenim željama već sada i ubuduće. Nama koji skidamo ne možemo drugačije doprinjeti nego zahvaliti.

Usput predlažem da se postavi neka tema gdje bi se objasnilo značenje raznih izvora ripa muzike (SP, LP, CD, KD, digital master.. itd.). Većini nam je znano, ali ima onih koji nisu s tim upoznati. Neko traži autentičan zvuk, neko što kvalitetniji (remaster) pa ak se žele informirati mogu to u za to određenoj temi.

Poduprimo izvođača kupnjom originalnog audio zapisa.

Thanked by 3 Members:

Mr. Johnson

Mr. Johnson

The Warez GOD

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 19,825 posts
  • 321832 thanks
  • LocationSouth Crossroad

hvala na pohvalama od ekipe i hvala na zanimljivom predlogu, razmislicu kako i gde staviti tako nesto da bude vidljivo svima ... mozda staviti kod pravila i nacina postavljanja linkova u muzici samo ponekad mi se cini da to malo ljudi zaista procita 

I tako shvatiš … Da nije važno imati gomilu ljudi oko sebe. Važno je imati one prave.

Thanked by 4 Members:
olimpijac , beograd1960' , beograd75 , siljo

kingofcool

kingofcool

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 220 posts
  • 3986 thanks
  • LocationRoad to Eden

Vidio sam da ne stavljaju svi uploaderi izvor muzike, što je moguće samo ako nisu originalni uploaderi. Nek je obavezno svima staviti izvor ripa, a ne samo bitrate što se i radi najčešće. Koga će zanimati što predstavlja npr. LP rip 320 kbps, to će i potražiti na forumu. Dodati opis značenja određenih ripova u pravila i načini postavljanja linkova muzike i označiti kao novost. Meni je osobno izvor ripa dosta bitan pa to volim vidjeti, a najbolje mi na forumu to radi (i izgleda) od Buddhe.

Poduprimo izvođača kupnjom originalnog audio zapisa.

Thanked by 2 Members:
beograd1960' , beograd75

miki1hr

miki1hr

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 11 thanks

Pozdrav,

hvala svima na ovim predivnim i gotovo raritetnim diskogarfijama pojedinih izvođača.

Thanked by 2 Members:
beograd1960' , beograd75

miki1hr

miki1hr

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 11 thanks

Pozdrav svima,

ovaj puta bi zahvalio dobrim ljudima koji su obnovili linkove na moj zahtjev.

Thanked by 2 Members:
beograd1960' , beograd75

sasek

sasek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 47 posts
  • 196 thanks

Sve pohvale svima na ovoj stranici koji se stvarno trude za sve nas i posebno se zahvaljujem za jako dobro kvalitetu muzike to se mi najviše sviđa kod vas jer svi znamo kako je na youtubu jedna pjesma tiha druga glasna  ja milsim da su ovdje sve pjesme originalne . Svako obro vam želim u naprijed i mnogo mnogo odlične muzike 

Thanked by 2 Members:
beograd1960' , Prospector

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users