Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Zašto spamujete temu?

• Please log in to reply
17 replies to this topic

babaloo

babaloo

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 114 posts
  • 847 thanks

Zašto spamujete temu postavljanjem linkova sa servera sa kojih je moguce skidanje samo uz premijum nalog?

Gomila knjiga je postavljeno koje ne mogu da se skinu.

stameni

stameni

Newbie

• Banovan
  • Pip
  • 15 posts
  • 0 thanks

Pravo pitanje!

A odgovor je jednostavan -- sigurno dobijaju neku kintu od sharing serverah, pa im se ne isplati da nude varijantu besplatnog downloada.

A sada ćeš videti kada budu obrisali i tvoju i moju poruku... :(

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,645 posts
  • 125709 thanks
  • Locationscrls

Ne radi se tu o rukovodstvu foruma, pogresno ste shvatili. Postoje uploaderi koje zanima da budu placeni za to sto rade i uglavnom su to stranci ciji je boravak na ovom forumu veoma kratak. Cim se otkrije da postavljaju linkove na hostere koji zahtevaju premijum, bivaju banovani i uklonjeni sa foruma.

Tako da ne trazite odgovornost u ljudima koji vode ovaj forum i domacim uploaderima, jer su svi linkovi na koje uploadujemo besplatni za sve korisnike, takodje sa najboljom mogucom brzinom downloada. Kao i uvek. E sad, sto neki takav post zaostane, pa ne moze se sve stici odmah. Ako vidite takav post, prijavite, bice uklonjen najbrze moguce.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,427 posts
  • 10380 thanks

Ne radi se tu o rukovodstvu foruma, pogresno ste shvatili. Postoje uploaderi koje zanima da budu placeni za to sto rade i uglavnom su to stranci ciji je boravak na ovom forumu veoma kratak. Cim se otkrije da postavljaju linkove na hostere koji zahtevaju premijum, bivaju banovani i uklonjeni sa foruma.

Tako da ne trazite odgovornost u ljudima koji vode ovaj forum i domacim uploaderima, jer su svi linkovi na koje uploadujemo besplatni za sve korisnike, takodje sa najboljom mogucom brzinom downloada. Kao i uvek. E sad, sto neki takav post zaostane, pa ne moze se sve stici odmah. Ako vidite takav post, prijavite, bice uklonjen najbrze moguce.

Pretece me sa odgovorom , naravno prosto je nemoguce sve stici i videti ali sto se tice nasih uploada kao sto TR vec pomenu makar pola hostova na kojima mi radimo upload daju fulll ili makar 80 posto brzine i za free korisnike , sto se tice postova koji zahtevaju premium da bi se sa njih skinulo prijavite takve postove na report dugme i takvi clanovi ce biti udaljeni sa sajta .

babaloo

babaloo

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 114 posts
  • 847 thanks

@Tobaco,@Uploader, niko ne misli na vas, vi kao tim radite ovaj posao FENOMENALNO, ja stvarno nemam reči za ceo vaš tim. Problem nastaje kada neko sa strane uleti i postavlja linkove koji niti su provereni,niti mogu da koriste ovde kao takvi. Verujem da velika većina korisnika ovog foruma uživa u warezu koji nudite i svima je cilj da odražava visok nivo foruma kakav je do sada i bio. Moja je greška što nisam prijavio linkove koji su spamovali temu.

Za vaš trud,ako ste u Srbiji (Bg) imate pivo od mene :). Ma šta jedno,samo birajte mesto,zadužili ste me odličnim epub knjigama.

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,427 posts
  • 10380 thanks

Opusteno bre uzivaj poceo sam danas da banujem te korisnike koji jedino postavljaju na uploaded i hostovima koji zahtevaju premium racun  , mada su to vecinom takozvani botovi ali imamo u planu da malo poostrimo sam proces registracije novih korisnika da ne bi dolazilo do ovakvih stvari .

Miss Smila

Miss Smila

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 805 posts
  • 3276 thanks
Cekaj mene zanima jel to pivo babaloo nudi samo adminima ili smo i mi moderatori i ebook tim pozvani :-) znam da sam off topic al ipak pomenulo se pivo. Obrisacu ovo sutra samo me zanima odgovor :-)

MRTVE LINKOVE PRIJAVITI NA DUGME REPORT

babaloo

babaloo

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 114 posts
  • 847 thanks

Cekaj mene zanima jel to pivo babaloo nudi samo adminima ili smo i mi moderatori i ebook tim pozvani :-) znam da sam off topic al ipak pomenulo se pivo. Obrisacu ovo sutra samo me zanima odgovor :-)

pre svega ebook tim, vaš je znoj obrađenih knjiga :). Ozbiljno.

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,427 posts
  • 10380 thanks

eee babaloo veliki ce ceh da ispadne onda xa xa xa 

babaloo

babaloo

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 114 posts
  • 847 thanks

pa računam valjda ce imati milosti :). Hercegovina ili Kornjača,posle srede.

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,427 posts
  • 10380 thanks

xa xa xa sumnjam , evo odmah da ti kazem , dame piju koktele , muski pivo , vino ...... ali u velikim kolicinama .

MIslim da bi to bilo BEZ MILOSTI  :)  :)  :)  :)  :)  :)

Lena_Lenči

Lena_Lenči

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,560 posts
  • 12836 thanks
Kod mene ces da ustedis, ja pijem samo sokove, nista alkoholno.

Mrtve linkove prijavite na dugme Report

babaloo

babaloo

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 114 posts
  • 847 thanks

Čekaj,čekaj, od piva smo stigli do koktela, vina, lignji i prasetine... Kako ste krenuli ni plata ministra finansija me ne bi zakrpila :). A,ja rekoh "ljubitelji knjiga", bando.

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,427 posts
  • 10380 thanks

xa xa xa e da vidis prasece i jagnjece sam zaboravio LoL  :)  :)  :)  :)  :)  :)

Salim se sto se mene licno tice evo kao da smo odradili to .

babaloo

babaloo

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 114 posts
  • 847 thanks

@Uploader,@Smila,@Lena javljam se na PM posle srede,pivo u Hercegovini ili Kornjači,izaberite. Ovo je ozbiljno.

Da li bi bilo ok da ponesem knjige Gorana Petrovića "Opsada crkve Svetog Spasa","Sitničarnica" i "Ispod tavanice...", kao i Vladimira Tasića "Oproštajni dar" i "Kiša i hartija",ako neko od vas hoće da radi scan ovih knjiga? Vrede.

Miss Smila

Miss Smila

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 805 posts
  • 3276 thanks
Babaloo kad se vratim sa odmora nemojte sad da se gledate i dogovarate bez mene ... :)
I pazi lena ne pije alkohol al voli one neke ekscentricne kafe ... :). Salimo se malo babaloo. Ja imam Opsadu crkve sv. Spasa pa mozda i dodje na red :)

MRTVE LINKOVE PRIJAVITI NA DUGME REPORT

babaloo

babaloo

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 114 posts
  • 847 thanks

Ajde,ajde,samo se ti lepo odmori,taman da ja sakupim jos neku crkavicu. Ovi ovde kako su krenuli,bilo bi mi jednostavnije da sam ugostio Martina lično na tri dana, skupa sa svim njegovim prepelicama i golubicama iz pita :).

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,427 posts
  • 10380 thanks

E moj babaloo sta da ti kazem , ko te tero da se izleces xa xa xa

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users