Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Barbara Cartland - Specijalno Izdanje Edicije Zaljubljeni

10 replies to this topic

Giga

Giga

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 690 posts
  • 67220 thanks

Barbara Cartland

Specijalno Izdanje Edicije Zaljubljeni

1. Nevinost i Strast
  2. Djeca ljubavi
  3. Srce u Plamenu
  4. Poljubac Neznanca
  5. Rijeka ljubavi
  6. Ljupka Lažljivica
  7. Božanska ljubav
  8. Markiz Dobiva
  9. Brak iz Računa
  10. Ola i Morski vuk

KRAJ  EDICIJE

Thanked by 81 Members:

Giga

Giga

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 690 posts
  • 67220 thanks

Barbara Cartland

Nevinost i Strast

A NIGHT OF GAIETY

2mcryd.jpg

Prekrasnoj i plemenitoj škotskoj baronesi umiru roditelji. ona je u očaju, na rubu bankrota, i odlazi u iskvareni London...

Sken I Obrada : GIGA

HR- PDF

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by Giga, 21 March 2019 - 07:54.
Zamjena linka

Thanked by 150 Members:

Giga

Giga

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 690 posts
  • 67220 thanks

Barbara Cartland

Djeca ljubavi

2n6vork.jpg 

Please Login or Register to see this Hidden Content

Lijepa engleska grofi­ca ne može se zalju­biti. Naočiti francuski vojvoda zakleti je neprijatelj braka. U njegovu romantičnom dvorcu njihova ih rod­bina pokušava spojiti..

Sken  i  Obrada : GIGA
HR- PDF

Hidden Content

Edited by Giga, 22 October 2013 - 13:55.

Thanked by 146 Members:

Giga

Giga

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 690 posts
  • 67220 thanks

Barbara Cartland

Srce u Plamenu

30cuo2v.jpg

Siromašna seoska ljepotica na rubu gladi prerušava se u svoju poznatu stariju sestru da bi osvojila veliki grad!

Sken i Obrada GIGA

HR- PDF

Hidden Content

Thanked by 123 Members:

Giga

Giga

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 690 posts
  • 67220 thanks

Barbara Cartland

Poljubac Neznanca

339suvb.jpg

Kad je mladu ljepoticu poljubio neznanac kraj jezerca u šumi, mislila je da ga nikad više neće sresti. Nakon smrti njezina oca, djevojka je našla zaposlenje u obližnjem dvorcu gdje susreće grofa, neznanca od kojega je primila prvi poljubac! U dvorcu se pojavljuje i privlačna suparnica koja se nameće grofu. Hoće u naša junakinja uspjeti osvojiti srce čovjeka kojega ljubi još od prvog susreta?

Sken i Obrada GIGA

HR- PDF

Hidden Content

Edited by Giga, 22 October 2013 - 13:54.

Thanked by 154 Members:

Giga

Giga

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 690 posts
  • 67220 thanks

Barbara Cartland

Rijeka ljubavi

8wjfrr.jpg

Naočiti vojvoda započinje strasnu ljubavnu vezu s Lady koju je pozvao na krstarenje do Egipta i plovidbu Nilom! U sjeni drevnoga hrama Luxora susreće kćerku misionara koja mu se pojavljuje kao vizija iz snova! Hoće li privlačnost te mlade djevojke s kojom vojvo­da dijeli nevolje i patnje biti jača od spletki ljubomorne Lady...

HR- PDF

Hidden Content

Thanked by 124 Members:

Giga

Giga

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 690 posts
  • 67220 thanks

Barbara Cartland

Ljupka Lažljivica

mijaqo.jpg

Noella prijeđe pogledom po sobi s očajnim izrazom u očima.

Užasno joj je bilo kad je vidjela koliko se soba promijenila u novije doba.

Na zidovima su se vidjeli tragovi gdje su nekoć visjele slike, a nestalo je i zrcalo iznad kamina.

Nije više bilo ni lijepog francuskog pisaćeg stola za kojim je uvijek sjedi­la majka kad bi pisala pisma.

Ostali su samo divan s polomljenim oprugama, dva vrlo otrcana naslo­njača i potpuno izlizan sag.

Noella je sve ostalo prodala i znala je da ni za što u sobi više ne bi dobi­la ni nekoliko šilinga.

Priđe prozoru i pogleda zapušten vrt, obrastao korovom.

Još je bilo cvijeća koje je majka posadila. Vidjela je sunovrate, zlaćane pod drvećem, no budući da nije bilo više nikoga tko bi se brinuo o trati­ni, trava nije bila uredna i podjednako visoka kao nekoć.

- Što da radim? - upita ona, no budući da nije bilo odgovora, projeca: -O... mama... pomozi mi... molim te... pomozi mi!

Gotovo nije mogla vjerovati da se sve zbilo tako brzo i da je ona, tek što se snašla, ostala potpuno sama na svijetu.

HR- PDF

Hidden Content

Thanked by 125 Members:

Giga

Giga

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 690 posts
  • 67220 thanks

Barbara Cartland

BOŽANSKA LJUBAV

21or6ud.jpg

Markiz od Kynestona stigao je u London u dobrom raspoloženju.

Vozio je četveropreg, a njegovi konji lješnjakove boje izazivali su div­ljenje svih mimo kojih je prolazio.

Markiz je osjećao potrebu opisati nekome osjećaj sreće koji ga je obu­zeo pobijedivši na konjskim utrkama, jednima od najtežih na svijetu. Stoga je odlučio krenuti do kluba White. Tu se zaustavio i predao uzde kočijašu.

- James, odvedi konje kući - rekao je. - Pošalji mi ovamo zatvorenu ko­čiju. Zadržat ću se u klubu oko jedan sat.

-  Dobro, vaša milosti!

Markiz je ušao u klub visoko uzdignute glave.

Ne samo što je pobijedio na toj izvanrednoj utrci, već je premašio i vlastiti rekord brzine povratka u London.

Znao je da mnogi njegovi prijatelji radije putuju vlakom ili pak, što je bilo mnogo pustolovnije, novim motornim vozilima koja su imala neu­godnu osobinu da se pokvare nakon nekoliko milja. On je pak odlučio zadržati svoje konje.

Bilo je i drugih ljudi poput njega koji su vjerovali da bi bili i sami od­lučeni ako bi odbacili svoje konje.

HR- PDF

Hidden Content

Thanked by 122 Members:

Giga

Giga

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 690 posts
  • 67220 thanks

Barbara Cartland

Markiz Dobiva

29c58p.jpg

Baden-Baden sam prvi puta posjetila 1933. godine i smatrala ga jednom od naj­ljepših mjesta koja sam ikad vidjela. Sada, pošto sam proputovala cijeli svijet, i dalje mislim isto.

Ima nešto magično u tom drevnom gradu i glasovitoj kockarnici, svoj u zlatu i kri­stalu. Vrtovi se spuštaju s vilinskog hotela Bremer Park do laganog toka rijeke Oos s njezinim slapovima i romantičnim mostovima. U Igri srdaca, mojem prvom romanu kojeg se radnja zbiva u Baden-Badenu i mojem drugom Markiz dobiva, glavna junaki­nja je odsjela u hotelu Stephanie. Taj je hotel dobio ime po nadvojvotkinji Stephanie koja je 1806. godine proslavila Baden-Baden.

HR- PDF

Hidden Content

Thanked by 111 Members:

Giga

Giga

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 690 posts
  • 67220 thanks

23jg8x4.jpg

Članovi White's Kluba koji su sjedili u sobi iznenađeno su podigli poglede kada je Earl od Blakeneya naglo ušao.

-  Zaboga, dajte mi piće! - rekao je jednom od poslužitelja kluba Kada je na  drugoj  strani prostorije  ugledao lorda  Fulbournea,

klonuo je u jedan od kožnih naslonjača uz njega.

-  Sa mnom je svršeno, Charles - reče on - apsolutno svršeno!

-  Pretpostavljam da si izgubio svoj novac - odgovori Charles Ful­bourne.

-  Izgubio sam sve što posjedujem i još mnogo više! - reče Earl. -Osim u slučaju da je netko spreman jamčiti za mene, sljedeći put ćeš me vidjeti u Fleetu!

Lord Fulbourne ga iznenađeno pogleda.

Način na koji je njegov prijatelj spomenuo zatvor Fleet govorio je da se ne šali.

HR- PDF

Hidden Content

Thanked by 131 Members:

Giga

Giga

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 690 posts
  • 67220 thanks

Barbara Cartland

Ola i Morski vuk

2mmhf0w.jpg

U gostionici "Tri zvona" bilo je, začudo, vrlo tiho. Inače su dolazili iz obližnje doverske luke brojni mornari i oni koji su ondje popravljali brodo­ve, no večeras ih je spriječila gusta magla.

Vlasnik "Triju zvona" svaki je čas pogledavao prema vratima i nadao se da će se otvoriti. A onda bi opet skrenuo oči prema jedinom gostu, koji je, ispruživši noge, sjedio pred kaminom i pijuckao svaki čas francuski konjak.

Gostioničar se već zabrinuo, ne zato što se bojao da će se taj plemić opiti, nego zato što je ta boca vrsnog konjaka bila jedina u gostionici. Donio ju je iz Francuske neki mornar od kojega ju je, s obzirom na njezinu vrijednost, jeftino kupio, a takvo su odabrano piće rijetko tražili gosti u toj gostionici.

Gledajući plemića, pitao se tko je on. Po svoj prilici ima neku od jahti u luci i prikovan je uz obalu, kao i svi drugi pomorci, otkad se spustila magla.

Upravo kad je plemić opet prinio čašu usnama, naglo su se otvorila vrata i netko je ušao.

HR- PDF

Hidden Content

KRAJ  EDICIJE

Thanked by 116 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users