Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Milko Valent

2 replies to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 23,401 posts
  • 1010920 thanks
  • Locationscrls

Milko Valent - Al-Gubbah

8d8r51h372ym83y37g9.jpg

Milko Valent (Zagreb, 6. srpnja 1948.), hrvatski pisac
Milko Valent, prozaik, pjesnik, dramatičar, esejist, teoretičar i kazališni kritičar, rođen je 6. srpnja 1948. u Zagrebu, gdje je na Filozofskom fakultetu diplomirao filozofiju i komparativnu književnost. Nakon završenog studija počinje stvaralačku karijeru, te kao profesionalni pisac redovito piše i objavljuje od jeseni 1976. Valent je iznimno plodan pisac.
Suradnik je stotinjak časopisa, listova, magazina, novina i mnogih radijskih programa. Sudjelovao je na dvadesetak izložbi te u publikacijama konkretne i vizualne poezije. Nastupa diljem zemlje i u inozemstvu (do sada oko 200 nastupa) njegujući forme kao što su recital, performans, provokativni razgovor i predavanje. Zastupljen je u mnogobrojnim antologijama, panoramama i izborima poezije, proze, drame i eseja. Manji dijelovi iz njegova opusa prevedeni su na slovenski, mađarski, makedonski, slovački, rusinski, talijanski, poljski, njemački, esperanto i engleski jezik.
Za dramu Ground Zero Aleksandra dobio je 2002. prvu, a za dramu Gola Europa 2000. treću nagradu Marin Držić.
Jednim je od hrvatskih intelektualaca koji je kritički pisao o slijepom ulasku Hrvatske u EU.

Format: PDF
Jezik: hrvatski
Obrada: tobacco

Download

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 31 Members:
bibic , anisena , epiapi , autonawy , Tarabg , reality , drzoka , iljocare , OliVera4 , danijelataskov , sivonj , knjigazasve1 , bosnaboi , s3ptease , JecaiVlada , ZoranBogojevich , ellroy , fellix , AB Normal17 , sandokan036 , dinobakar , lilit_adamov , kristy90 , grujobubi , komeci , sashkitza89 , anitaandrej1 , bobyangel , sinke73 , mato.m , bilja66

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 23,401 posts
  • 1010920 thanks
  • Locationscrls

Milko Valent - Clown

ae5zky8443yscajrewh0.jpg

Clown? Ne znam...hm... aha... nešto kao dvorska luda. Eh!
Ugo Rottondo, brijač, Udine, Italia

... upoznati clowna, upoznati barem jednog takvog čovjeka pa makar i djelomično, mislim, značilo bi spoznati da je svijet nedokučiv...
Ivan Mrkuš, demonolog, V. Grđevac, Croatia

Čujte, to je tip čovjeka koji je neprekidno tužan. On je sigurno tužan, ja u to vjerujem. On obično radi u cirkusu, jasno, i zabavlja mase. Kruha i igara, znate. A to je gadan posao. Nije nikakvo čudo što mnogi od njih polude. A i slabo su stimulirani; rijetko se netko od njih obogati. Oni su nesretni ljudi, bezbožnici, izgubljeni u svemiru; ne vjeruju ni u što, a ja takve ne volim. Na primjer: ne postoji takav novac za koji bih ja pristao da budem clown!
Trees van der Tauden, plantažer tulipana, Haarlem, Holland

Što da vam odgovorim? Većina clownova, profanum vulgus, me ne zanima. Ako želite mogu vam kazati svoje mišljenje o onoj, tako naročitoj, pojavi clowna koja se naziva ALBUS HORROR i koja je najmanje poznata u svijetu?! (Anketar je potvrdno klimnuo glavom. - Op. A. S. Green) Vidite, neka vrlo ozbiljna i vrlo tražena pa čak i vrlo poučna, ali, na žalost, javnosti teško dostupna istraživanja, ustanovila su da se clown ALBUS HORROR, u izrazito slobodnu prijevodu - BIJELI UŽAS, poput rijetkog povrća ili fantastične biljke ipak tu i tamo pojavljuje: otprilike jedan na tristo milijuna ljudi. A to je, priznat ćete, malo! Ja sam imao sreću da sretnem takvog čovjeka. Taj susret ne mogu opisati; toliko me se dojmio da sam zapamtio čak i datum: četvrtak 16. lipnja 1904. A imao sam tada samo dvanaest godina.

Format: docx
Zanr: Roman
Jezik: HR
Obrada: tobacco

Download

Hidden Content

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 22 Members:
epiapi , autonawy , reality , drzoka , iljocare , danijelataskov , sivonj , knjigazasve1 , s3ptease , badabing85 , JecaiVlada , ZoranBogojevich , fellix , sandokan036 , dinobakar , lilit_adamov , kristy90 , sashkitza89 , anitaandrej1 , bobyangel , sinke73 , mato.m

trimy

trimy

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 63 posts
  • 3001 thanks

Milko Valent - Clown

Format           : ePub
Korisceni fajl  : docx (tobacco)
Konverzija      : trimy

Hidden Content

Thanked by 22 Members:
iljocare , epiapi , autonawy , drzoka , JecaiVlada , OliVera4 , danijelataskov , knjigazasve1 , Tanja 1971 , s3ptease , sandra-pavlovic , ZoranBogojevich , ellroy , AB Normal17 , lilit_adamov , duby , komeci , anitaandrej1 , bobyangel , goga134 , cakarita , Corinthian

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users