Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

30 poruka do mogućnosti slanja zahteva

30 poruka pre slanja zahteva

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

stameni

stameni

Newbie

• Banovan
  • Pip
  • 15 posts
  • 0 thanks

Da bih mogao da tražim zahtev za određenim sadržajem (knjigom, filmom i sličnim), da bih napisao poruku u odgovarajućem potforumu, moram da imam najmanje trideset poslatih poruka. Ne mislite li da je to mnogo? Mislim da ne bi imalo smisla da spamujem besmislenim sadržajem, samo da bih skupio tih 30 poruka. Da li mogu da postavim zahtev u nekom drugom delu foruma?

Meni, zapravo, treba "Školski istorijski atlas".

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,421 posts
  • 10187 thanks
Imas usmeno upozorenje pravila su tu da se postuju i nije poenta da spamujes nego da postavis 30 postova spamovanje na forumu nije dozvoljeno .

stameni

stameni

Newbie

• Banovan
  • Pip
  • 15 posts
  • 0 thanks

Voleo bih da mi objasniš koje sam to pravilo prekršio?

Veoma sam dugo u svetu računarskih komunikacija, i poznati su mi načelni principi kako "stvari" funkcionišu.

Ono što priznajem da jesam pogrešio je što mi je prva poruka "otišla" tri puta, umesto jednom, pa bih te zamolio da višak pobrišeš. Ovde je reč o jednostavnoj omašci (browser se nešto zaglavljivao), a ne ni o kakvom zlonamernom (malicioznom) pokušaju spamovanja i maltretiranja ostalih forumdžija.

Ako sam ipak prekršio neko pravilo, ponoviću pitanje s početka -- koje?

Hvala lepo.

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,421 posts
  • 10187 thanks
Upozorenje je izdato usmeno zbog sadrzaja teme i nicega drugog .
Pravila su tu i tacka moraju se postovati

stameni

stameni

Newbie

• Banovan
  • Pip
  • 15 posts
  • 0 thanks

Upozorenje je izdato usmeno zbog sadrzaja teme i nicega drugog .

Voleo bih da znam šta nije u redu sa sadržajem teme? Poruka-pitanje postavljena je u forum "Pitanja": šta tu nije u redu?

Pravila su tu i tacka moraju se postovati

Pa, dobro, spreman sam da prihvatim i tu varijantu. S druge strane, mislim da vam neke restrikcije nisu baš kako treba dimenzionisane. (Zbog toga što ćeš verovatno pogrešno shvatiti ovu poruku, naglasiću reč "mislim" iz prethodne rečenice.)

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,632 posts
  • 122948 thanks
  • Locationscrls

Ne znam zasto filozofiras i sta ti iz ovoga nije jasno. Kad se kaze 30 poruka, ne misli se na besmislene stvari da se napuni kvota. Sve na ovom forumu je free, ne trazi niko cak ni da se zahvalis za download. Ali za zahtevanje odredjenih stvari- e tu moras biti malo aktivan. Ako je neko doprineo ovom forumu ima pravo i da zahteva, akopak nije, pa jbg... verovatno vecina pronadje sta mu treba.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,421 posts
  • 10187 thanks
Tema zakljucana sve je objasnjeno i nema vise diskusije

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users