Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

GP race 2010

4 replies to this topic

tdem

tdem

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,120 posts
  • 68 thanks
  • LocationPetrovaradin
Sabeesa jedino što sam mogao pronaći je ovo

Please Login or Register to see this Hidden Content

Ja nisam stigao to da pogledam pa ako ti nije teško samo javi jel vredi nešto. Ako budem naišao na linkove sezone 2010 postaviću ih. Pozdrav

Guest_sabeesa_*

Guest_sabeesa_*
  • Guests
  • thanks
Mislio sam dali moze to da se gleda preko televizora nekako, ili program pa preko kompa, u svakom slucaju hvala ako budem imao vremena skinucu i pogledacu  smile

tdem

tdem

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,120 posts
  • 68 thanks
  • LocationPetrovaradin
Ako sam dobro razumeo ti nemožeš da gledaš trke uživo na TV-u jer nemaš kanal koji prenosi. Ako hoćeš naćiću ti sajt preko koga možeš da gledaš direktan prenos trka imao sam to ali ne koristim više pa sam obrisao. yes3

tdem

tdem

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,120 posts
  • 68 thanks
  • LocationPetrovaradin
Sabeesa evo ti jedan sajt registruj se i sa leve strane odaberi zabave pa u sport pa u auto moto. Za sada sam to pronašao pa probaj i javi je li dobar

tdem

tdem

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,120 posts
  • 68 thanks
  • LocationPetrovaradin
Još neki za on line gledanje