Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Gadjajte gradonacelnika Novog Beceja vodenim balonom za samo 200 dinara

No replies to this topic

Vesti

Vesti

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,451 posts
  • 56 thanks
Gadjajte gradonacelnika Novog Beceja vodenim balonom za samo 200 dinara

Posted Image

Mestani Novog Beceja imace 26. avgusta priliku da svog predsednika opstine Milivoja Vrebalova slobodno gadjaju balonima napunjenim vodom! Za tu jedinstvenu privilegiju gradjani ce prethodno morati da plate 200 dinara po bacenom balonu, a sav prikupljen novac namenjen je deci sa posebnim potrebama. Akcija se drugu godinu zaredom odrzava tokom gradske manifestacije Velikogospojinski dani, a smislio je sam Vrebalov, inace funkcioner LDP-a. On je prosle godine „preziveo" 150 balona, a 30.000 dinara je uplaceno skoli za decu sa posebnim potrebama „Milan Petrovic" u Novom Sadu.- Ja se ne bojim takvog suocavanja sa gradjanima. Opasniji su oni zlonamerni koji ne cene moj rad, ali mi to ne govore, niti me gadjaju balonima, nego sve iza ledja. Gadjaju me korektni i posteni, koji kazu: „To i to si uradio lose." To je jedinstvena prilika da me gadja i opozicija - kaze Vrebalov za Press.On objasnjava da je ovu neobicnu ideju „prepisao" iz Amerike, gde je ziveo dve godine.- Ne pada mi tesko da se popnem na sto, stanem i primam „udarce" sa pet-sest metara. Priznajem, boli malo, mozda ne tako strasno jer sam bio sportista, a mogu i da se branim. Sagnem se, savijem da me promase... Vlado Georgiev mi je prosle godine rekao: „Da sam znao za balone, stao bih i ja da me gadjaju." Nadam se da ce ubuduce ova akcija imati siri karakter, da ce mi se pridruziti i moji saradnici, pa i neki poznati ljudi - dodaje Vrebalov, koji se neobicnim idejama proslavio jos 2008. kada je u cilju promocije Novog Beceja poklonio Severini i Zdravku Colicu po apartman od po stotinak kvadrata u naselju na obali Tise.- Nije to njima dato u vlasnistvo, nego Severina i Zdravko, njihovi prijatelji, porodica mogu da dodju kad god pozele i uvek biti gosti za dzabe. U planu je izgradnja apartmana i za Georgieva. To je dosta znacajno za promociju i turizam naseg grada. Tako se radi na Palma de Majorki, Kosti Bravo... A, to mi je i struka, zavrsio sam menadzment - kaze Vrebalov.   

Please Login or Register to see this Hidden Content

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users