Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Funkcija hvala

• Please log in to reply
3 replies to this topic

qwe

qwe

Starting Member

• VIP
  • PipPip
  • 95 posts
  • 19 thanks

DD, 

ne znam da li je do mene, tj. mog znanja -neznanja :swear: , rada na compu.:ali danas nikako da nadjem funkciju za hvala. tj, like

pozz

:flower:

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,428 posts
  • 10445 thanks

Trenutno je disejblovana ta funkcija zbog radova medjutim i dalje je obavezno da svi linkovi budu u hide i code tagovima .

GlitterBaby

GlitterBaby

Starting Member

• VIP
  • PipPip
  • 59 posts
  • 1257 thanks

Kada u temi koja ima više postova, na recimo prvi kliknem thanks, stranica se automatski refreshuje i vidljivi su mi linkovi u tom postu, ali i u svim postovima te teme, znači mogu da kliknem thanks za ostale, ali i ne moram... 
E sad, ne znam je li tako treba da bude ili...  :blush:

“Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.”

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,428 posts
  • 10445 thanks

Kada u temi koja ima više postova, na recimo prvi kliknem thanks, stranica se automatski refreshuje i vidljivi su mi linkovi u tom postu, ali i u svim postovima te teme, znači mogu da kliknem thanks za ostale, ali i ne moram... 
E sad, ne znam je li tako treba da bude ili...  :blush:

Tako je trenutno potrebno je jos dodatno podesavanje od strane codera i radi se na tome .

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users