Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

S. B. Hayes - Djevojka sa zelenim očima

S. B. Hayes

No replies to this topic

Dalmatinka68

Dalmatinka68

Newbie

• Members
  • Pip
  • 46 posts
  • 4219 thanks
S. B. Hayes 
Djevojka sa zelenim očima

The girl with the green eyes

1z3t11f.jpg

Nemaran pogled kroz prozor autobusa promijeniti će sve u životu Katy Rivers. Tajanstvena djevojka blistavih zelenih očiju uzvraća pogled i od tog će trenutka progoniti Katy, znajući za svaki njezin korak i za svaku njezinu misao. Što znači ta neobična povezanost među njima? U čemu je moć smaragdnog privjeska koji joj je djevojka darovala?
„Ja sam sve ono što ti nisi i preuzet ću tvoj život…Ja sam tvoja najgora noćna mora.“
Te zastrašujuće riječi postupno guraju Katy u pozadinu, udaljavaju je od njoj dragih osoba, čak i od vlastite majke. Vjeruje joj samo njezin najbolji prijatelj, Luke, i oni zajedno moraju pronaći način da pobijede djevojku koja je odlučila biti uz Katy…dok ih smrt ne rastavi.
DJEVOJKA SA ZELENIM OČIMA spaja napetost radnje i tinejdžersku romansu čineći pravo opuštajuće štivo.

Sken i obrada: Dalmatinka68
Hr, pdf

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by Dalmatinka68, 11 April 2018 - 21:25.
Obnovljeno

t4502.gif    doulap74513.gif

Thanked by 78 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users