Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Philippe Delorme (Filip Delorm) - Ozloglašene princeze

2 replies to this topic

sekab

sekab

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 209 posts
  • 27706 thanks
  • LocationKraljevo - Srbija

Filip Delorm - Ozloglašene princeze

2093-Ozloglasene-princeze.%281%29.jpg

Ovo je ustvari knjiga o ženama kroz istoriju koje se nisu ponašale u skladu sa svojim polom, prema mišljenju muškaraca. One su obično bile žigosane žigom srama, proganjane i omalovažavane na sve načine. Živele su u muškom svetu a nisu se pokoravale njegovim  pravilima, u stvari, radile su sve ono što i njihovi očevi, muževi i braća, ali su bile žene.

PDF, EPUB, hr, latinica

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by Mmelita, 13 September 2016 - 20:13.
obnovljeno

Thanked by 84 Members:

sekab

sekab

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 209 posts
  • 27706 thanks
  • LocationKraljevo - Srbija

Evo u epub formatu.

Hidden Content

Ja sam uvek htela da pomognem, ali primecujem da dosta vas traži knjige u određenom formatu.

Ja sam prestala to da radim, odem u calibre i lepo sredim format koji mi odgovara.

Nemojte da mislite da vas ja sad nešto grdim, nije tako, ali je stvarno zadovoljstvo urediti knjigu po svom ukusu.

Dakle, momci i devojke, calibre u šake pa sređujte po volji.

Nikada se ne ljutim ako neko preuredi moju knjigu, čak i skinem tu verziju pa je stavim u biblioteku.

Ljubi vas Seka!

:hi:

Edited by Mmelita, 13 September 2016 - 20:10.
obnovljeno

Thanked by 31 Members:
iljocare , dragani1962 , raka128 , ivan gnjavic , danijelataskov , vladislavrac , dr_markus , s3ptease , sinisa59 , JecaiVlada , fudo55 , autonawy , sismis78 , OliVera4 , Plutonija , aska , anjamemedova , Violeta S. , Dixie , lilit_adamov , cvrkut13 , marinailic , pahuljicaaa , Mladen73 , bobyangel , micimac7 , ivek2 , bilja66 , Milo103 , Gabrijela22 , bettyboop018

Cocco Bill

Cocco Bill

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 552 posts
  • 60003 thanks

.pdf, 111 stranica, duple, 54 MB rar
ozlonaslov.jpg

Hidden Content

Thanked by 28 Members:
dragani1962 , miloske78 , ivan gnjavic , danijelataskov , vladislavrac , dr_markus , s3ptease , JecaiVlada , autonawy , anjamemedova , Olivera8691 , lilit_adamov , cvrkut13 , pahuljicaaa , bobyangel , emaema , macikuc , skorpiofeszek , micimac7 , ivek2 , stantaus , bilja66 , petranka987 , DamjanDamjan , Milo103 , MMarko , boohoo , nenadstojan

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users