Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

mobina aplikacija

2 replies to this topic

forster

forster

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 1,254 posts
  • 14748 thanks
  • LocationOut there
Prijatelji, nikako ne mogu da otvorim ni jedan post koji ima više tragove, na mobilnom.
E, sad, da li zna neko kako da otvorim...?
Unapred hvala.

hcAOO3j.png

Donirajte naš forum

kupnjom premium naloga

http://novafile.com/0l7sn01oaazg

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

a037.gif

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,470 posts
  • 13052 thanks
Postoji povremeno da kazemo taj bug kada se pristupa sa mobilnom medjutim prelazak u Full Version sajta preko mobilnog resava taj problem .Poznata nam je ta povremena anomalija da kazem tako pogotovo zato sto i ja povremeno pristupam sa telefona medjutim to nije konstantno tako

forster

forster

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 1,254 posts
  • 14748 thanks
  • LocationOut there
Mislim bilo koji post koji ima hide tragove., više =hide autocorrect

hcAOO3j.png

Donirajte naš forum

kupnjom premium naloga

http://novafile.com/0l7sn01oaazg

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

a037.gif

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users