Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Daphne du Maurier

1 reply to this topic

forster

forster

Bronze Member

• Sponsor
  • PipPipPipPip
  • 1,370 posts
  • 61467 thanks
  • LocationOut there

daphne-di-moriarebeka.png

Daphne du Maurier - Rebeka
Naslov originala:
Rebecca (1938/1940)

Prošle noći sam sanjala da opet idem u Menderli...

Radeći kao družbenica jedne gospođe, heroina knjige Rebeka spoznaje svoj položaj u društvu. Njena budućnost izgleda sumorno sve dok, na putu za Južnu Francusku, ne sretne Maksa de Vintera, zgodnog udovca koji je iznenađuje prosidbom. Pristajući na brak, njih dvoje naglo odlaze iz glamuroznog Monte Karla u zlokoban i zloslutan Menderli. Nova gospođa De Vinter tamo se suočava sa potpuno drugačijim Maksom de Vinterom. Uspomena na njegovu pokojnu ženu Rebeku zauvek je živa zahvaljujući odbojnoj kućepaziteljki, gospođi Danvers...

Rebeka je međunarodni bestseler koji stalno iznova doživljava nova izdanja.

Ova priča o mladoj devojci punoj ljubavi i njenoj borbi za pronalazak sopstvenog identiteta uvek iznova pronalazi nove čitaoce.

scan: avada kedavara

obrada: kokica :drink: :drink: :drink:

:clapping: :clapping: :clapping:

mobi/ePub

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 331 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 6,679 posts
  • 308139 thanks
  • Locationnisam ja odavde

Kuća na obali

kno.jpg

Dick Young posudio je kuću u Cornwallu od svog prijatelja profesora biokemije Magnusa Lanea. Tijekom svog boravka suglasan je da bude subjekt u istraživanju efekata nove droge koju je Magnus otkrio, a koja bi mogla promijeniti cijelu našu sadašnju koncepciju o vrijemenu...

Kada Dick popije Magnusov napitak, započinje njegovo putovanje kroz vrijeme i vraćanje natrag u srednjovjekovni Cornwall. Iako dejstvo napitka nestaje nakon nekoliko sati, njegov učinak ostaje još dugo u svijesti Dicka. Što više putuje kroz vrijeme, sve su mu mrskiji dani koje mora provesti u suvremenom svijetu, i sve je jača čežnja da se vrati u svoj svijet stoljećima prije, i lijepoj Lady Izoldi...

izvor epub by Bojana888

pdf, epub i azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

16_bd_Untitled-1.png
Pomognite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom - više info na linku ispod

http://www.balkandow...je/#entry417322

Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 283 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users