Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Ross Macdonald (Sve knjige)

WYCHERLY Woman

6 replies to this topic

Cloudy

Cloudy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 439 thanks

Ross MacDonald

WYCHERLY

The_Wycherly_Woman.jpg

Još jedno majstorsko djelo velemajstora kriminalističke literature Rossa Macdonalda, koji je bio i predsjednik društva kriminalističkih pisaca u SAD. Macdonald pripada među one autore koji kriminalistički zaplet konstruiraju podjednako od fizičkog nasilja, složenih psiholoških procesa i svijeta privida, koji preko cijele priče baca veo tajanstvenosti. Ovaj put se u širokoj lepezi varijanata različitih tipova kriminalističke literature Macdonald odlučio za »zločin u opsjeni«, u okviru kojega zločinac svjesno stvara svijet privida, lažnu sliku poretka događaja i dovodi u zabludu ne samo nas čitatelje, nego i svoje aktere u romanu. Tek u majstorski napisanom završetku romana mozaik naoko nepovezanih pojedinosti dobiva suvislu sliku i otkriva prividno neuhvatljivog zločinca.

Jezik: Hrvatski

Pismo: Latinica

Format knjige: PDF

Size: 817kb

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 86 Members:

Praetorious

Praetorious

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 861 posts
  • 11380 thanks

Ross Macdonald - Utopljenica (1950)

slika16142%29.jpg

Druga knjiga iz serijala detektivskih novela Lew Archer, pisana 1950.
Klasično pisan triler provodi nas kroz jedan slučaj privatkog detektiva, gdje se pokušaj ucjene pretvara najprije u ubistvo, a zatim i u seriju mrtvih tijela. I Archer se stalno nalazi u opasnosti, s pogrešne strane pištoljske cijevi.

Link post niže

Thanked by 45 Members:
jdadi , iljocare , krug , mir555 , purlem , s3ptease , Brankadj , Pedja1983 , brnjo , kokta , MackKeny , Jovanka16 , testog , kartagina1954+ , mtkiki , Beardman , shoneriana , Natasa7777777 , banesto1963 , prota2211 , milanmatic , autonawy , neotec , Robin64 , NK56 , bmb , Dixie , voltaire , lilit_adamov , Haron9362 , goranc , remzo , pahuljicaaa , divel1964 , safronije , sashkitza89 , petami , bobyangel , bruja , bilja66 , gocigoci , allenn , DamjanDamjan , povelja135 , Stress

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,387 posts
  • 65649 thanks
  • LocationOut there

Ross Macdonald - Utopljenica (1950)

ePub/azw3/pdf

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 105 Members:

Praetorious

Praetorious

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 861 posts
  • 11380 thanks

Ross Macdonald - Slučaj Galton (1959)

tumblr_m0imqjJRYU1qgby96o1_500.jpg

Lew Archer nije vjerovao u slučajnosti - čak ni u Kaliforniji, zemlji u kojoj je sve moguće.
Stoga, kad ga unajme da pronađe Anthonyja Galtona, nasljednika velikog bogatstva koji je nestao prije dvadeset godina, iznenada se pojavljuje mladić koji tvrdi da je njegov sin. l svi dokazi upućuju da je on doista onaj za koga se predstavlja. Archer je, međutim, uvjeren da je momak zapravo lažni nasljednik - i nastoji učiniti sve kako bi to i dokazao.
Tijekom svoje istrage nađe se u zamršenoj i pogibeljnoj mreži preljuba, ubojstava i iznude koja seže duboko u prošlost, a proteže se od unutrašnjosti SAD-a do San Francisca, od veze s mafijom do prekrasne odvjetnikove žene...

Obrada by Praetorious

Link post niže

Thanked by 39 Members:
krug , mir555 , purlem , s3ptease , Brankadj , ljiljana1971 , brnjo , kokta , tosum , MackKeny , mtkiki , Dalmatino , Beardman , shoneriana , Natasa7777777 , banesto1963 , neotec , rajka.bogda , Robin64 , NK56 , bmb , voltaire , lilit_adamov , goranc , marjan.st , pahuljicaaa , divel1964 , safronije , sashkitza89 , petami , bobyangel , zdenkaberanic , jopek , sinke73 , bruja , rastaman55 , bilja66 , allenn , majakiss

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,387 posts
  • 65649 thanks
  • LocationOut there

Ross Macdonald - Slučaj Galton (1959)

Obrada by Praetorious

ePub/azw3,pdf

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Thanked by 104 Members:

Praetorious

Praetorious

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 861 posts
  • 11380 thanks

Ross Macdonald - Crni novac (1966)

ross.jpg

Kada detektiv Lew Archer dobije zadatak istražiti tko je tajanstveni stranac Martel koji se doselio u Montevistu, sve se naizgled doima kao prilično jednostavan slučaj. Mladi je Francuz, čini se, oteo zaručnicu Archerovu klijentu i u pitanju je čisti slučaj ljubomore.

No, stvari počinju poprimati drukčiji oblik kad Archer poveže ovog sumnjivog stranca s ogromnim kockarskim dugovima, pranjem novca i slučajem samoubojstva koje se dogodilo prije sedam godina, a čije se posljedice još uvijek osjećaju.

Ubrzo zatim, Montevistu i njene snobovske stanovnike potresa čitav niz zločina, a paralelno sa zločinima na vidjelo izlaze i mnoge tajne iz prošlosti...

Obrada by Praetorious

PDF |  Jezik: Hrvatski

Link post niže!

Thanked by 31 Members:
mimilule , krug , mir555 , prota2211 , purlem , s3ptease , brnjo , tosum , testog , Beardman , shoneriana , Natasa7777777 , banesto1963 , orhideja123 , autonawy , neotec , Robin64 , bmb , voltaire , lilit_adamov , Dragutin2020 , goranc , pahuljicaaa , divel1964 , sashkitza89 , petami , bobyangel , jerichon , bilja66 , allenn , anonimus83

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,387 posts
  • 65649 thanks
  • LocationOut there

Ross Macdonald - Crni novac (1966)

Obrada by Praetorious

Jezik: Hrvatski

ePub, azw3

Hidden Content

Posted Image

Thanked by 99 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users