Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Robert Galbraith / J. K. Rowling (Robert Galbrajt / Dž. K. Rouling) - Kormoran Strajk serijal

8 replies to this topic

panta

panta

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 77 posts
  • 4678 thanks
  • LocationSerbia

Zov kukavice - Robert Galbrajt / Džoana k. Rouling

slika_256709v.jpg

Radnja romana prati detektiva Kormorana Strajka koji istražuje smrt problematične manekenke, koja je pala sa svog balkona prekrivenog snegom u Mejferu, a svi pretpostavljaju da je izvršila samoubistvo. Međutim, njen brat sumnja u to i odlazi kod Strajka tražeći mu da istraži slučaj. Strajk je ratni veteran invalid, psihički je rastrojen i život mu je u rasulu. Ovaj slučaj mu pruža finansijsku dobit, ali uz nju dolaze i problemi. Što dublje uranja u komplikovan život mlade manekenke, to su okolnosti sve mračnije i izložen je sve većoj opasnosti.

mobi, epub, pdf

latinica

srpski

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 632 Members:

sekab

sekab

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 208 posts
  • 25687 thanks
  • LocationKraljevo - Srbija

Robert Galbrajt - Zov kukavice

Evo ista knjiga na hrvatskom.

Sken i obrada Ziki. Ja sam samo propustila epub kroz Calibre.

PDF+epub 

Hidden Content

Thanked by 394 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,370 posts
  • 62827 thanks
  • LocationOut there

Zov kukavice - Robert Galbrajt / Džoana k. Rouling

Radnja romana prati detektiva Kormorana Strajka koji istražuje smrt problematične manekenke, koja je pala sa svog balkona prekrivenog snegom u Mejferu, a svi pretpostavljaju da je izvršila samoubistvo. Međutim, njen brat sumnja u to i odlazi kod Strajka tražeći mu da istraži slučaj. Strajk je ratni veteran invalid, psihički je rastrojen i život mu je u rasulu. Ovaj slučaj mu pruža finansijsku dobit, ali uz nju dolaze i problemi. Što dublje uranja u komplikovan život mlade manekenke, to su okolnosti sve mračnije i izložen je sve većoj opasnosti.

azw3, epub

latinica

srpski

Na moju nesreću, Kobo mi je malo pobrljavio sa pantinim epubom, pa sam malo doradio.

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 238 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,370 posts
  • 62827 thanks
  • LocationOut there

Svilena-buba-56796.jpg

Robert Galbraight / J. K. Rowling - Svilena buba

Romanopisac Oven Kvajn je nestao, a njegova žena Leonora za pomoć se obratila privatnom detektivu Kormoranu Strajku. Kvajn je i ranije imao običaj da odluta na nekoliko dana, kako bi se osamio i posvetio radu, ali i izazvao zanimanje javnosti. Strajkov zadatak naoko je lak; treba samo da nađe Kvajna i vrati ga kući.

Ipak, tokom istrage se ispostavlja da je Kvajnov nestanak ovoga puta mnogo više od pukog hira. Rukopis njegove najnovije knjige Bombiks Mori uznemirio je duhove, a ceo London bruji o škakljivim aluzijama u Kvajnovom delu. Na nesreću, Kvajn se tim romanom zamerio i nekim veoma osvetoljubivim ljudima...

Svilena buba je drugi roman Roberta Galbrajta iz serijala o detektivu Kormoranu Strajku, mušičavom i genijalnom privatnom istražitelju, koji je zahvaljujući svojim nekonvencionalnim metodama već posle prve knjige Zov kukavice stekao milione obožavalaca širom sveta.

Jezik: srpski

Scan i obrada: balkandownload ebook team

Formati: epub, azw3

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 581 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 6,810 posts
  • 318498 thanks
  • Locationnisam ja odavde

O tome smo več puno pisali - treba maknuti hifenizaciju....  ali brže če biti ako skineš ovaj epub (bez hifenizacije)

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png
Pomognite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom - više info na linku ispod

http://www.balkandow...je/#entry417322

Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 214 Members:

Prebond

Prebond

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 1,827 posts
  • 45585 thanks
  • Locationiza prvog ugla...

Ima li neko da postavi pdf Svilene bube?

Svilena-buba-56796.jpg

Robert Galbraight / J. K. Rowling - Svilena buba

Jezik: srpski

Scan i obrada: balkandownload ebook team

PDF

Hidden Content

The problem with reading a good book is that you want
to finish the book but you don't want to finish the book.

Thanked by 363 Members:

Meli

Meli

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8,790 posts
  • 147524 thanks

15319608_146579945821850_383053705_n.jpg

Robert Galbraith - Karijera zla

Treći roman iz serije kriminalističkih romana sa detektivom Cormoranom Strikeom

U užem je izboru za prestižnu britansku književnu nagradu Theakston Old Peculier za najbolji britanski krimić godine.

Od autora bestselera Zov kukavice i Dudov svilac

Robin Ellacott zgrozit će se kad u tajanstvenom paketu naslovljenom na svoje ime pronađe odrezanu žensku nogu.
Njezin šef, privatni detektiv Cormoran Strike, manje je iznenađen, ali nimalo manje uznemiren. Četvoricu ljudi iz svoje prošlosti drži mogućim krivcima – i zna da je svaki od njih neopisivo okrutan.
Dok se policija usredotočava na jednog sumnjivca za kojeg je Strike sve sigurniji da nije počinitelj zločina, Robin i on uzimaju stvari u svoje ruke i istražuju mračan i izopačen svijet ostale trojice muškaraca. Ali kad se dogode nova strašna djela, vrijeme im počne odmicati…
Vraški pametna zagonetka s neočekivanim obratima na svakom uglu, Karijera zla ujedno je napeta priča o muškarcu i ženi na raskršću u privatnom i profesionalnom životu. Ovu knjigu nećete moći pustiti iz ruke.

ROBERT GALBRAITH pseudonim je spisateljice J.K. Rowling, autorice uspješnica iz serije romana o Harryju Potteru te romana Prijevremeni izbori.

scan dr. Zuba  :wub:

PDF by Mmelita

Hidden Content

epub, azw3 by Mmelita

Hidden Content

Thanked by 920 Members:

Camel

Camel

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • 34581 thanks

3ohYuZ5.jpg

Smrtonosno bijelo

Dosad najopsežniji roman Roberta Galbraitha, Smrtonosno bijelo u isti je mah napet krimić i uzbudljiv novi nastavak priče o Cormoranu Strikeu i Robin Ellacott.

„Vidio sam ubijeno dijete…
Zadavio ga je, gore kod konja.“

Posjet Billyja, poremećenog mladića koji nahrupi u njegov ured i zatraži pomoć u istraživanju zločina za koji misli da mu je svjedočio kao dijete, duboko uznemiri privatnog istražitelja Cormorana Strikea. Iako je Billy očito psihički bolestan i ne sjeća se mnogih, konkretnih pojedinosti, nešto u njemu i njegovoj priči doima se iskrenim. Ali prije nego što mu Strike uspije postaviti ijedno pitanje, Billy panično pobjegne.

Nastojeći dokučiti srž Billyjeve priče, Strike i Robin Ellacott – nekad njegova pomoćnica, a sad partnerica u agenciji – kreću vijugavim putem koji ih vodi kroz sporedne londonske uličice u tajnovito unutarnje svetište Parlamenta i lijepu, ali zlokobnu vlastelinsku kuću u engleskom selu.

Tijekom te labirintske istrage, Strikeov život daleko je od jednostavnog: njegova nova slava kao privatnog detektiva znači da više ne može raditi iza kulisa kao nekoć. Osim toga, njegov odnos s bivšom pomoćnicom složeniji je nego ikad – Robin mu je sad neprocjenjiva u poslu, ali njihov privatni odnos je znatno zamršeniji…

“Djelo vrhunskog pripovjedača” – Daily Telegraph

“Klasik za istinsko uživanje.” – Peter James, Sunday Express

PDF hr

Hidden Content

Thanked by 405 Members:

Robberto

Robberto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 207 posts
  • 49539 thanks

Smrtonosno bijelo

azw3, epub hr

Hidden Content

Thanked by 318 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users