Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)

Jasinda Wilder

4 replies to this topic

Guest_DarkSide_*

Guest_DarkSide_*
  • Guests
  • thanks

Jasinda Wilder - Kao da smo jedno

akx0ivrcky3jar4l0f1w.jpg

Nel Horton je u ljubavi sa svojim najboljim prijateljem iz detinjstva, Kajlom Kalovejom, a njihova nepobediva mladalačka ljubav puna je snova i nadanja. Onda je, jedne avgustovske noći, oluja ukrala Kajla, a Nel se promenila zauvek. Na sahrani, Nel upoznaje Kajlovog starijeg brata Koltona. Oboje vode borbu da prevaziđu bol, ostave prošlost iza sebe i nastave sa životom.

Nekoliko godina kasnije, ponovo se sreću u Njujorku i Kolton shvata da Nel nikada nije stvarno prebolela Kajlovu smrt. Na licu i dalje nosi neizbrisiv trag tuge, a na srcu težak teret krivice i kajanja. Kolton će je podsetiti da ponovo diše, da postoji razlog da živi, a njihove isprepletane duše i sjedinjena tela zahvatiće vrtlog strasti i opojnog zadovoljstva.

Zajedno, oni će izgraditi poverenje, shvatiti značaj opraštanja i pronaći put do isceljenja....

(pdf+epub+mobi)

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 404 Members:

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,125 posts
  • 133788 thanks

Jasinda Wilder (Džasinda Vajlder)

Skriveni uzdasi

SKRIVENI-UZDASI-150x0-00006066139152.jpg

Od momenta kad su njegove usne dotakle moje, znala sam da je majstor u tome. Znala sam da igra igru. Koliko ću ga daleko pustiti da ide?

Pojavio se u njenom životu poput čudesnog rešenja za sve nagomilane probleme. A bez posla i novca na računu, imala ih je napretek. I baš kada se u njenoj budućnosti nije nazirala ni iskra nade, u poštanskom sandučetu pronašla je kovertu koja će joj promeniti život – ali će je i primorati da preispita sva svoja uverenja.

Misteriozne koverte sa čekovima ispisanim na neverovatne sume nastaviće da stižu svakog meseca. Bez potpisa. Bez povratne adrese. Samo sa njenim imenom i porukom koja se otkriva sa svakom novom pošiljkom.

A onda dolazi trenutak da tajanstveni dobročinitelj naplati dug. U skrivenoj igri žudnje koja opija sva čula i dovodi do ludila, on ima čvrstu nameru da upozna svaki kutak njenog tela i njene duše – ali hoće li mu ona to dopustiti?

Pdf+doc, sr, latinica

Hidden Content

Sken i obrada: nela012

Hvala qwe na papirnom primerku. :wub:

Knjiga dobija život tek čitanjem.

Čitalac joj daje život, sastavljajući slike koje stvaraju imaginarni svet u kojem likovi žive.

(Musso)

Thanked by 385 Members:

Guest_Veš[email protected]_*

Guest_Veš[email protected]_*
  • Guests
  • thanks

Jasinda Wilder (Džasinda Vajlder)

Skriveni uzdasi

Sken i obrada: nela012

Hvala qwe na papirnom primerku. :wub:

ePub

Hidden Content

Thanked by 206 Members:

janja

janja

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4,092 posts
  • 177411 thanks
  • Locationbalkandownload

Obećaj mi zauvek

Obecaj_mi_zauvek_61381.jpg

NASTAVAK HITA KAO DA SMO JEDNO

Kada je Kajl Kalovej umro, odneo je jedan deo Nel sa sobom. Kajlova smrt zauvek je promenila život njegovih roditelja, brata Koltona, ali i Beke de Roze – Neline najbolje prijateljice, koja je neumorno pokušavala da joj pomogne da savlada tugu. Ipak, Bekinu stranu priče niko nije čuo, niti je iko znao koliko se njen sopstveni život u to vreme poremetio i promenio.

Džejson Dorsi pozvao je Nel na sastanak nedelju dana posle njenog šesnaestog rođendana, ali se on nikada nije desio. Umesto toga, Džejson je završio sa Bekom. Tada nije bio svestan da će ga jedan sudbonosni susret odvesti na životno putovanje sa njom, uzbudljivo i nepredvidivo…

„Naoružajte se maramicama, ugasite telefon i spremite se za prelepo emotivno putovanje.“

– Musing Maddie

PDF by Anna & Zvoncica

SR

Hidden Content

UŽIVAJTE U ČITANJU :flower:

Thanked by 398 Members:

[email protected]

[email protected]

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 300 posts
  • 120635 thanks

Jasinda Wilder - Pripadaš meni

Skriveni uzdasi #2

uio.jpg

I gde god bih pogledala, nailazila sam na njega koji mi govori da me voli.
On, Valentajn Rot, predivni, izvajani, talentovani, neizmerno bogati biznismen.
Voleo me je.

Rot i ja smo na proputovanju po svetu. Rot je uvek Rot, što znači mnogo strasti i iznenađenja. Život je bio poprilično lep i nepredvidiv. Svako jutro imali smo igru buđenja: onaj ko se probudi prvi morao bi da na najmaštovitiji način probudi ovog drugog, a ništa nije bolje od malo sveže, jutarnje strasti. Tako je bilo svuda: nežno u Maroku, divlje u Indiji, strastveno na brodu u Vijetnamu. Sve dok se nisam probudila u romantičnom zamku u Francuskoj, sama. Na jastuku je bila samo jedna poruka, a na njoj ispisane samo tri reči: On pripada meni. Obrada Zvončica & neky

bez slika teksta

pdf,epub,azw3

Hidden Content

Thanked by 493 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users